HABER AKIŞI
Reklamı Kapat
Reklamı Aç

AK Parti’nin İlçe İlçe tüm delegeleri

 Tarih: 24-07-2017 14:36:00  -   Güncelleme: 24-07-2017 15:16:18
AK Parti’nin İlçe İlçe tüm delegeleri

AK Parti İl Teşkilatı’nda geçtiğimiz Cuma günü delege seçimi heyecanı yaşandı. Bir gün içerisinde tamamlanan seçimlerde  12 ilçede 4 bin 800 delege belirlendi. 26 Temmuz tarihine kadar itiraz süresinin sürdüğü delege listeleri ise yayınladı.

 

İ Z M İ T

 

1             ŞENOL GÜNDÜZ

2             SALİH AKGÜNEŞ

3             ABDULKADİR KARAÇİZMELİ

4             ABDULLAH BÜLBÜL

5             ABDULLAH GÖKTÜRK

6             ABDURRAHMAN YILDIZ

7             ABDÜLSELİM ALTINAY

8             ABTULLAH KORKMAZ

9             ADEM ALAN

10           ADEM ALTUNTAŞ

11           ADEM KOÇ

12           ADNAN BİRİM

13           ADNAN DURAN

14           AHMET AKKUŞ

15           AHMET ARSLAN

16           AHMET CAN

17           AHMET ÇELİK

18           AHMET ESİN

19           AHMET GÖKTÜRK

20           AHMET KAYA

21           AHMET KOÇ

22           AHMET MERT

23           AHMET TARI

24           ALİ AKTAŞ

25           ALİ ALTINTAŞ

26           ALİ AYDOĞAN

27           ALİ BİLGİLİ

28           ALİ CÖMERT

29           ALİ ÇAKMAK

30           ALİ GÜR

31           ALİ İHSAN VARDOĞAN

32           ALİ KAHRAMAN

33           ALİ KILINÇ

34           ALİ ŞİŞMAN

35           ALİ TOGAY

36           ARİF BİNGÖL

37           ASİYE YERDİBİ

38           ASLIHAN KOLAT

39           ATİLLA SEVİLMİŞ

40           AVNİ ARICAN

41           AYFER UĞUR

42           AYHAN AKDEMİR

43           AYHAN ALTUN

44           AYHAN ARSLANBOĞA

45           AYHAN GÖKMEN

46           AYHAN KAHRAMAN

47           AYHAN MISIR

48           AYHAN ŞEN

49           AYHAN YILMAZ

50           AYSEL DEMİRTAŞ

51           AYSUN TURGUT

52           AYŞE COŞKUN

53           AYŞE ÇAĞMAN

54           AYŞE SARIKAYA

55           AYTEKİN YAKŞİ

56           AYTEN KOLAYLI

57           BAHADIR BAYRAKTAR

58           BEHÇET YILMAZ

59           BEKİR AŞUT

60           BEKİR KESKİN

61           BELKİYE TAN

62           BERK TABAY

63           BEYTULLAH TEKERLİ

64           BİLAL KANCA

65           BİNNAZ GÜNAYDIN

66           BİRSEL KATIRCIOĞLU

67           BURAK YILDIZ

68           BURHAN DURAN

69           BURHAN TUĞTEKİN

70           BURHAN TÜRK

71           BÜLENT DOĞAN

72           BÜLENT TİMUR

73           BÜŞRA KAYA

74           CELALETTİN İÇÖZ

75           CEMAL UZUN

76           CEMİL KANPARA

77           CENGİZ DEMİR

78           ÇİĞDEM AKBAŞ

79           ELİF ESEROĞLU ASLAN

80           ELİF HAZNEDAR

81           EMİN DUMAN

82           EMİN TEPELİ

83           EMİNE OKANALP

84           EMİNE SOYLU GÜRDOĞAN

85           EMİNE YILDIRIMER

86           EMİNE ZEYBEK

87           EMRE İYEN

88           EMRE KEKLİK

89           EMRE MENGÜL

90           ENGİN FİYDAN

91           ENGİN GEDİKLİ

92           ENGİN UZTÜRK

93           ENİS BAŞARMAN

94           ENVER KORKMAZ

95           ERCAN SARI

96           ERCAN VAROL

97           ERDEM ANDAÇ

98           ERDENER ONUR

99           ERDOĞAN BAYRAKTAR

100         ERDOĞAN ÇAKIR

101         ERDOĞAN MEMİŞ

102         ERDOĞAN YİĞİT

103         ERGİN AKBULUT

104         ERGÜN MENCİK

105         ERHAN MERAN

106         ERKAN AKSOY

107         ERKAN ATAŞ

108         ERKAN KAN

109         ERKAN KAYMAZ

110         EROL ATAÇ

111         EROL ÇALIŞKAN

112         EROL DEMİR

113         EROL ORHUN

114         EROL YILMAZ

115         ERSİN ALPASLAN

116         ERSİN DURGUT

117         ERSİN ÖZKANLI

118         ERTUĞRUL SEVİÇ

119         ESAT GEBEŞ

120         ESRA ARSLAN

121         EŞREF KARAHAN

122         FADAYİL YILDIZ

123         FAHRETTİN KARAMAK

124         FAHRETTİN TEMEL

125         FAHRİ KOZ

126         FARUK KARTAL

127         FATİH ÇELİK

128         FATİH RAMAZANOĞLU

129         FATİH YAVUZ

130         FATMA ALAY

131         FATMA ALYÜZ

132         FATMA GÖKTÜRK EKİNCİ

133         FATMA GÜL TEZCAN

134         FERHAT ALEMDAĞ

135         FERİT BALKİ

136         FERİT KAVAZ

137         FETULLAH BÜLBÜL

138         FEVZİ KOCAMAN

139         FİKRET KARA

140         FİKRET UĞURLU

141         FİKRİ PALA

142         GÖKŞEN TUFAN

143         GÜLZADE AKBULUT

144         GÜRKAN ATALI

145         GÜRSEL ÖZMEN

146         GÜZİN TAŞTEKİN

147         HACER ALTAŞ

148         HACI MUSTAFA ACAR

149         HAKAN ÇOLAK

150         HAKAN SARIKAYA

151         HAKİM DEŞAT

152         HALİL ATAY

153         HALİL KELEŞ

154         HALİL VEHBİ YENİCE

155         HALİT AKDENİZ

156         HALİT GEDİK

157         HALUK AKGÜN

158         HAMDİ GÜNİSTER

159         HAMDİ PARLAK

160         HANİFE ÇAYKARA

161         HANİFE PINAR

162         HARUN KESKİN

163         HARUN KULAKSIZ

164         HASAN AYAZ

165         HASAN AYDAŞ

166         HASAN EFE

167         HASAN NİZAM

168         HASAN ŞİRİN

169         HATİCE BALKAN

170         HAVZULLAH YAYDEMİR

171         HAYRETTİN ÜNLÜ

172         HAYRİ AKBAŞ

173         HİLMİ İNAL

174         HÜLYA KARATAŞ

175         HÜLYA KONYA

176         HÜLYA SARI

177         HÜSEYİN AYAZ

178         HÜSEYİN DAĞLIOĞLU

179         HÜSEYİN EFE

180         HÜSEYİN HÜSNÜ TOSUN

181         HÜSEYİN KALKAN

182         HÜSEYİN KULAÇ

183         HÜSEYİN TÜKENMEZ

184         HÜSNÜ KARGA

185         İBRAHİM AKYÜZ

186         İBRAHİM ALP

187         İBRAHİM ÇAPÇI

188         İBRAHİM EFE

189         İBRAHİM ELGİN

190         İBRAHİM EMRE

191         İBRAHİM KILIÇ

192         İBRAHİM ÖKDEM

193         İBRAHİM YAVUZ

194         İBRAHİM YILMAZ

195         İBRAHİM YÜCE

196         İBRAHİM YÜCE

197         İCABİ TATAR

198         İLHAN DEMİR

199         İLKER MARKAN

200         İLYAS GÜNEŞ

201         İMRAN ÖZTEN

202         İRFAN BUDAK

203         İSA ÖZDEMİR

204         İSMAİL ARAÇ

205         İSMAİL AYNACI

206         İSMAİL GÜN

207         İSMAİL GÜNAY

208         İSMAİL GÜNDAŞ

209         KADİR ŞENTÜRK

210         KAMİL AKGÜL

211         KASIM SARAÇ

212         KAZIM ASLAN

213         KENAN BİRDANE

214         KENAN OBUZ

215         LALE YELKOVAN

216         LEVENT TERZİ

217         LEYLA ÖZBAŞ

218         LOKMAN HEKİM YILMAZ

219         LÜTFİ TİRYAKİ

220         MAHMUT ÇANKAYA

221         MAHMUT ÖZTÜRK

222         MAHMUT SAMİ BİLİZ

223         MEHMET AK

224         MEHMET AKDENİZ

225         MEHMET ALAGÖZ

226         MEHMET ALİ DEMİR

227         MEHMET ALİ ERKUL

228         MEHMET ALİ KAYA

229         MEHMET ALİ PEKİN

230         MEHMET ÇAKIR

231         MEHMET ÇETİN

232         MEHMET ÇETİN

233         MEHMET EKER

234         MEHMET EMİN KUŞ

235         MEHMET EMİN TEMEL

236         MEHMET GÜÇLÜ

237         MEHMET KIR

238         MEHMET KURT

239         MEHMET SALİH KAYA

240         MEHMET SEZGİN AKMAN

241         MEHMET ŞAHİN

242         MEHMET ZEKERİYA ÖZAK

243         MELAHAT ÇINAR

244         MELEK BİNGÜL

245         MELİH KARADAĞ

246         MESUT KURCAN

247         MESUT ŞAHİN

248         METİN ALEMDAR

249         METİN ŞEN

250         MEVLÜT AKDOĞAN

251         MEVLÜT ERASLAN

252         MİNE YILDIZ

253         MUHAMMET SEYDAOĞLU

254         MUHARREM FİDAN

255         MUHARREM KÖROĞLU

256         MURAT ALTAN KEREBOĞLU

257         MURAT BAŞTÜRK

258         MURAT ERGELEN

259         MURAT TÜRKYILMAZ

260         MURAT UZUNER

261         MUSA ÖZCAN

262         MUSA YAZICI

263         MUSTAFA AKDENİZ

264         MUSTAFA DÖNMEZ

265         MUSTAFA EREL

266         MUSTAFA ERSOY

267         MUSTAFA KAPLAN

268         MUSTAFA SEYMEN

269         MUSTAFA YILDIZ

270         MUTLU SERDAR

271         MÜZEYYEN FİLİZ

272         NACİYE YAYLA

273         NADİR KARACA

274         NAİME CEYLAN

275         NAZIM HACIFETTAHOĞLU

276         NECDET ÇINAR

277         NECDET EKSEN

278         NECLA TEMUR

279         NECMETTİN ATLI

280         NEDİM KOLÇAK

281         NEDİM OCAK

282         NERİMAN ERDOĞAN

283         NESİBE TUNA

284         NEVZAT TEKİNSAV

285         NEZEHAT ÇİNİ

286         NİHAT ERİM

287         NİHAT KEMAL GÜNDOĞDU

288         NİHAT SARI

289         NİYAZİ CEYLAN

290         NURAY GÜNAYDIN

291         NURETTİN AKÇAY

292         NURETTİN ARICAN

293         NURGÜL KAN

294         NURİYE ŞAHİN

295         OĞUZ KOCAOĞLU

296         OSMAN AKKUŞ

297         OSMAN ATASOY

298         ÖMER ALTINAY

299         ÖMER DEMİR

300         ÖMER GÜNTEPE

301         ÖNDER MUTLU

302         ÖZCAN ÖZMÜŞ

303         ÖZGÜR BÜLENT KUZU

304         ÖZKAN DEMİR

305         PINAR ATABAY

306         RAFET BEKLER

307         RAFET EKEN

308         RAFET YÜCEL

309         RAGIP DURGUN

310         RAHMİ BOZKURT

311         RAMAZAN KANYILMAZ

312         RAMAZAN KUMSAL

313         RECEP KAHVECİ

314         RECEP KARAMAK

315         RECEP TETİK

316         REMZİ YALVAÇ

317         RESUL ESENTÜRK

318         RESUL HIZIR

319         RESUL UYGUN

320         RIDVAN DEMİR

321         RİFAT AKBAŞ

322         SAADET ERGÜN

323         SABİT ELGİN

324         SABRİ YILDIZ

325         SADETTİN KAHRAMAN

326         SADIK SAVURTAŞ

327         SAFİYE KARATAŞ

328         SAİM DOĞDU

329         SALİH ATEŞ

330         SALİH AVCI

331         SALİH ÇETİN

332         SALİH ÖZÖN

333         SALİM ŞENER

334         SAVAŞ AKPOLAT

335         SEBAHAT ÖZCAN

336         SEFER YAZICI

337         SELAMİ ŞÜKÜR

338         SELİM SEVİM

339         SELMA GÜRBÜZ

340         SEMİH YILMAZ

341         SERDAR ARICAN

342         SERDAR EMEK

343         SERKAN EKİNALP

344         SERTAP ORTAÇ

345         SEVİNÇ UZUN

346         SEYİT ALİ YEŞİL

347         SİBEL UZUN

348         SİNAN ALTUNTAŞ

349         SİNAN ARDA

350         SİNAN DENİZ

351         SONER ŞÜKÜR

352         SULTAN  NURSEN KARAVAR

353         SULTAN KOÇ

354         ŞABAN AKBUDAK

355         ŞABAN AYDOĞAN

356         ŞABAN OSKAN

357         ŞAFAK DURAK

358         ŞAZİYE MANDIRALI

359         ŞENOL ÖZTÜRK

360         ŞEYMUS AKYÜZ

361         ŞÜKRÜ DELİKKAYA

362         ŞÜKÜR YAZICI

363         TACETTİN ÖLMEZ

364         TAHİR AKTAŞ

365         TAHİR AKYÜREK

366         TANER TEZCAN

367         TAYFUN ÜLGEN

368         TUNCAY AKYÜZ

369         TÜRKAN BAYRAM

370         UĞUR ÇELİK

371         UĞUR TAŞ

372         ÜMİT KÜÇÜK

373         VEDAT ERENOĞLU

374         VEYSEL TOGAY

375         VEYSEL YİĞİT

376         YAKUP KURT

377         YALÇIN ALTINTAŞ

378         YALÇIN GÜLDİKEN

379         YALÇIN TERZİOĞLU

380         YASİN KOCAMAN

381         YAŞAR BİRGÜL

382         YAŞAR CAN

383         YAŞAR GÜR

384         YAŞAR KESKİN

385         YAŞAR OKUMUŞ

386         YUNUS ARICAN

387         YUNUS KAYA

388         YUNUS KURTOĞLU

389         YUSUF ACAR

390         YUSUF AÇAR

391         YUSUF ÇETKİN

392         YUSUF SAĞLIK

393         YUSUF SAMİ ÇINAR

394         YUSUF ŞAHİN

395         YUSUF TOY

396         YÜCEL YILDIZ

397         YÜKSEL OĞUZ

398         YÜKSEL ÖZCAN

399         ZEKERİYA GÜMÜŞ

400         ZEYNEP ERK

 

D E R İ N C E

 

ZEYNEP DURMAZ

ABDULBAKİ AKTAŞ

ABDULLAH AKINERLER

ABDULLAH ODABAŞI

ABDULLAH USLU

ABDULLAH YALÇINKAYA

ABDULLAH YILDIRIM

ABDURRAHMAN KÜÇÜK

ADİL TAŞDAN

ADNAN BALCI

AHMET ARK

AHMET BİLDİK

AHMET DEMİR

AHMET DENİZLİ

AHMET GÜNTEPE

AHMET KAMİL ÇETİN

AHMET TAŞKAN

AHMET TOPÇU

AHMET UĞUR GÜVERCİN

AHMET USTA

AHMET YILDIZ

AKİF BAYRAK

AKİF YÜCEYURT

ALİ ALKIN

ALİ ÇELEBİ

ALİ ÇINAR

ALİ EL

ALİ ERDOĞAN

ALİ OSMAN DUMAN

ALİ ÖZBEKTEMUR

ALİ RIZA DURMUŞ

ALİ TONGUL

ALİ YILDIZ

ALPER PULUR

ARİF ÇOBAN

ARİF POLAT

ARİFE PERÇİN

ASİYE BOZKURT

AYHAN EKİNCİ

AYKUT KESKİN

AYLİN KEMER

AYŞE MAMAT

AYŞEGÜL AKCİHAN

AYŞEGÜL İREM YILDIRIM

AYŞEGÜL TURHAN

AYŞEGÜL YILMAZ

BAHATTİN ÇELİK

BAYRAM ÇELİK

BAYRAM YILDIRIM

BEDİRHAN AKYÜZ

BEDRETTİN ARGUN

BEDRETTİN YEŞİLKAYA

BEKİR KAZAN

BEYTULLAH AKDEMİR

BİLAL YALÇINKAYA

BURHAN ARMAN

BURHAN ÇELEBİ

BÜLENT KARAKUŞ

BÜLENT OĞUL

BÜŞRA DİLEMEN

BÜŞRA ELİBOL

CAFER ÇİVİCİ

CAFER DURMAZ

CELAL AYVAZ

CEMAL SELÇUKLU

CEMALETTİN ÖZKAN

CEMİL NİZAM

CENGİZ DEDE

CENGİZ YILDIRIM

CENK SEVİNÇ

CIBRAİL AYDIN

CİHAN ÇETİNKAYA

CİHAN DOĞAN

CİHAN EKEN

CÜNEYT KAHRAMAN

DİLEK ODABAŞI

DOĞAN ERDEMİR

EBRU BULUN

EBRU GEHYA

EFENDİ ERBAY

ELİF BEYZA KESKİN

ELİF İZGİ

EMİN YAŞAR ŞEYHOĞLU

EMİNE KAYA

EMRE KARA

ENGİN SARITAŞ

ENİS BÜYÜK

ERDİNÇ ÖZKAN

ERDİNÇ TOKLU

EREN KAYA

ERGÜL DUMAN

ERGÜL KÖKSAL

ERHAN KAZANDI

ERKAN AYAZ

EROL KOÇ

ERSAN DEMİR

ERSİN BAŞNAMLI

ESEN YİĞİT

ESRA TUÇ BİNGÖL

EŞREF AKIN

ETHEM YAKŞİ

EYÜP AKAR

EYÜP AYBAR

EYÜP USTA

EYÜPCAN ARSLAN

FAHRETTİN BOZ

FAHRETTİN KARAKOYUN

FAİK GÜNAYDIN

FARUK İLK

FARUK POLAT

FATİH AYSU

FATİH KADIOĞLU

FATİH KOÇ

FATİH KÜÇÜKASLAN

FATİH SEZGİN

FATİH YILMAZ

FATMA AKARSU

FATMA ÖZDEMİR

FATMA ÖZKAN

FATMA TAŞTAN

FATMA TÜMER

FATMA YAYLI

FEHMİ UZAN

FERAMUZ ÖZDEMİR

FERİT AYDEMİR

FERİT KUZGUN

FEVZİ ÜZEL

FEYZİ ÖZDEMİR

FİKRİYE KESKİN

FİLİZ ALEMDAR

FİLİZ BİÇER

FURKAN AYGÜN DERECİ

GÖKHAN CANAKÇAY

GÖKHAN HACIOĞLU

GÖKHAN İVEDİ

GÖKHAN KARİP

GÖKHAN ŞENOZAN

GÖKSEL KUBANÇ

GÜLAY ARSLAN

GÜLŞEN AKBULUT

GÜLŞEN BAY

GÜRKAN İNCEOĞLU

GÜZEL TATLI

HACER GÜNÇ

HACI BEKİR BAŞER

HAKAN BAYDEMİR

HAKAN KAZAN

HAKAN ÖZEL

HAKKI AYDIN

HAKKI ŞENTÜRK

HALİL AKSOY

HALİL GÜNDAŞ

HALİL YILDIRIM

HALİM ÇETİN

HALİME DEMİRAĞ

HALİME GÖKDEMİR

HALİT TAŞ

HALUK GİYİM

HAMİDE ARSLAN

HAMZA MACİT

HARUN DEMİR

HASAN CEMİL KÜLEKÇİ

HASAN DURSUN

HASAN HÜSEYİN BAYLAR

HASAN HÜSEYİN CUNA

HASAN KARAMAN

HASAN TANYILMAZ

HASAN YILMAZER

HATİCE MEFHARET SERİM

HATİCE OKTULMUŞ

HATİCE ÖZECİK

HATİCE YALTI

HAYDAR KAVAK

HEDİYE KAYMAKÇI

HİDAYET ÖNCÜ

HİKMET NAZ

HÜLYA KARAAĞAÇ

HÜSEYİN ÇIRAK

HÜSEYİN DEMİRELLİ

HÜSNÜ AYVAZ

İBRAHİM AVCI

İBRAHİM BOSTAN

İBRAHİM CANDAN

İBRAHİM DEMİR

İBRAHİM EREN

İBRAHİM GEÇ

İBRAHİM KİLTAN

İBRAHİM ÖZKUL

İBRAHİM ÖZLÜ

İBRAHİM SÜMER

İBRAHİM TOKKÖZ

İBRAHİM YILDIZ

İHSAN ÖZMEN

İLHAN AKAY

İLHAN YILDIZ

İLKER NALBANT

İLKER ÖZER

İLKNUR EKİCİ

İMDAT GÜLCAN

İMDAT İLKER

İRFAN CANDAN

İSLAM ÖZLÜ

İSMAİL BALCI

İSMAİL ÇOLAK

İSMAİL ERKUL

İSMAİL YATAR

İSMAİL YAZICI

İSMAİL YILDIRIM

İSMAİL YORGUN

İSMET GÜNEY

İSRAFİL TOPSAKAL

KADİR BAYRAK

KENAN KESKİN

KENAN YALÇIN

KENAN YEŞİLTAŞ

KURTULUŞ AYTEKİN

KÜBRA ÇELİKTEN

LEVENT GÖKSEL

LÜTFÜ TOP

MAHİR AKYÜREK

MAHMUT BUDAK

MEHMET AKÇAGÜL

MEHMET ALİ KARAASLAN

MEHMET ATA İLHANER

MEHMET ATÇEKEN

MEHMET BÜYÜKBAYRAKTAR

MEHMET CENK YİĞİT

MEHMET ÇELİK

MEHMET FATİH TURAN

MEHMET ŞAHİN

MEHMET ŞEN

MEHMET TEKOĞUL

MELİKE ATİZ

MELİKE HACER SEVİNÇ

MEMDUH YILDIZ

MERİYE DALKILIÇ

MERVE KURNAZ

MERYEM ALBAYRAK

MERYEM DURDU

MERYEM ERÖZ

MESUT BİRGÜL

MESUT DEMİR

METİN ARSOY

METİN KIRANŞAL

METİN ÖZLER

METİN SARIYAR

MİRZE ATAMIŞ

MUAMMER ATİZ

MUHAMMET ALİ ERTUĞRUL

MUHAMMET BEÇET

MUHAMMET ÇOKA

MUHAMMET FATİH ESEN

MUHARREM ERGÜN

MUHSİN TÜFEKÇİ

MURAT BAYRAKTAR

MURAT KARDAŞ

MURAT ONAT

MUSTAFA ÇELİK

MUSTAFA GEÇKİN

MUSTAFA KARATAŞ

MUSTAFA KASAP

MUSTAFA MORGÜL

MUSTAFA ÖLMEZTÜRK

MUSTAFA TIRPAN

MUSTAFA YILDIZ

MUTLU ÇAVDAR

MÜCAHİT KÖPRÜLÜ

MÜMİN ÜNAL

MÜZEYYEN KAYA

NACİ TEKİN

NAFİZ YAZICI

NAGİHAN YİMAL

NAVİDAN ÖZECİK

NAZMİ DEMİR

NECMETTİN GÜLTEKİN

NEDİM SEÇKİN

NEVİN TİRYAKİOĞLU

NEVZAT DAŞDEMİR

NİHAL ALEMDAR

NİZAMETTİN PALA

NUĞMAN AKSOY

NURAN BACAKOĞLU

NURETTİN IŞIK

NURHAN BAYTAK

NURİ SIRMA

NURİYE CANSEV

OĞUZ AYGÜN

OĞUZ KANYILMAZ

ORHAN AYDIN

ORHAN KÖPRÜLÜ

ORHAN ULU

OSMAN GÖNÜL

ÖMER ESASTÜRK

ÖMER MACİT

ÖMER OK

ÖMER ÖNER

ÖMER TURŞAK

ÖZCAN BİLGİN

ÖZKAN OKTULMUŞ

PEHRÜL ALTINIŞIK

PERİHAN DOLMACI

PINAR CENAN YILMAZ

RAFET MEMİŞ

RAMAZAN ÇELİK

RAMAZAN GÖRGÜN

RASİM ERKAN

RAUF KAĞNICI

RECEP İNAN

REMZİYE YILMAZ

RIDVAN YEĞİN

RÜSTEM YAYLA

SADIK BAYIRALTI

SADIK DEMİR

SAFFET ÇAVAŞ

SALİH UZUNOĞLU

SALİM ADANUR

SALİM HEPGÜLER

SAMET PALA

SAMET TOPAL

SAMET TURHAN

SARE KIRANŞAL

SATI SARIKAYA

SATI YAĞIZ

SEBİLE DEMİR

SELÇUK ÖZECİK

SELİM GÜZELBOYLU

SELMAN ÇAKIROĞLU

SEMİH GÜLBAĞ

SEMİH TAYYİP GÜLCAN

SEMİH ÜNEL

SEMİH YENİSEY

SERAP ERİN

SERDAR İNCE

SERKAN ASLANTAŞ

SERKAN ŞEKERCİ

SERPİL KORKMAZ

SERTAÇ AYBAR

SEVDA KARAGÖZ

SEVGİ KAYA

SEVGİ KESEN

SEVİNÇ SAROĞLU

SEZGİN ATILKAN

SİNAN DEMİRKOL

SİNAN YOLDAŞ

SİNEM REİSOĞLU İPEK

SULTAN USTA

SUZAN ALBAYRAK

SÜLEYMAN YAZICI

SÜTTİM UĞURLU

ŞABAN DERİN

ŞENER ELYILDIRIM

ŞENGÜL YILMAZ

ŞENOL MIZIKÇI

ŞENTÜRK GÜNEŞ

ŞEREF CAN

ŞERİF EREN

ŞERİF KARĞIN

ŞEVKET YILMAZ

ŞÜKRÜ AKTEPE

TALİP YEŞİLYURT

TANJU YILMAZ

TAYLAN RASİK

TAZEGÜL ÖZECİK

TUNAY YALÇIN

TUNCAY KÜLÇİN

TURGUT KANIK

TÜLİN ÖZBEKTEMUR

UFUK KOŞAR

UĞUR KOÇ

ÜLKÜ MATUR

ÜMİT EFE

ÜNAL ÇİLENK

VEDAT BAYKARA

VEDAT OMURCA

VEDAT ŞENTÜRK

VEYSEL OĞUZ KESKİN

VOLKAN ARSAKAY

VURAL UMUR

VURAL YÜCE

YAKUP IŞIK

YALÇIN YALÇINKAYA

YASİN ELİBOL

YASİN GÜVEN

YASİN KAYI

YAŞAR ATASOY

YAŞAR İNAN

YAVUZ BALCI

YILMAZ SARIKAYA

YUNUS EMRE AYAŞTI

YUNUS EMRE DEMİR

YUSUF KAYA

YUSUF ÖZCAN

YÜKSEL KATAK

YÜKSEL SELVİ

ZAFER BİLGİNTÜRK

ZAHİDE ÇALIŞKAN

ZAKİR ÇETİN

ZEKERİYA DİNGİL

ZÜHEYLA USLU

ZÜLKARNİ KIRMIZIOĞLU

 

K Ö R F E Z

 

 

1             KENAN YUCA    MAH.BŞK.

 

2             SEZAİ ÖZTÜRK  MAH.YÖNETİMİ

 

3             LOKMAN ÖZDEMİR        MAH.YÖNETİMİ

 

4             RAHMİ YÜKSEL                 MAH.YÖNETİMİ

 

5             TUBA BUĞUR    K.KOLLARI

 

6             DOĞAN ÖNAL   G.KOLLARI

 

7             PINAR UYSAL    MEC.ÜYESİ

 

8             EMİN YILDIZ       MEC.ÜYESİ

 

9             TURGUT CAFEROĞLU    STK

 

10           ABDURAHMAN KURULU             STK

 

11           BURHANETTİN SAYIM   STK

 

12           AHMET KEMİK  STK

 

13           ATAKAN YAVUZ               STK

 

14           YUNUS PEHLİVAN           ESKİ BEL.BŞK.

 

15           FURKAN SEVİL  G.KOL.MAH.BŞK.

 

16           RECEP TÜRKYILMAZ       MAH.YÖNETİMİ

 

AGAH ATEŞ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

 

 

 

1             FATİH KÖSEEREN             MAH.BŞK.

 

2             ÖMER İNCELİ     MAH.YÖNETİMİ

 

3             ERKAL TANTÜRK              MAH.YÖNETİMİ

 

4             HAYATİ ŞAŞDIM               MEC.ÜYESİ

 

5             SELDA SAĞCAN                K.KOLLARI ,

 

6             ADEM NALBANT              İSTİŞARE KURULU

 

7             İMDAT AKBAŞ   İSTİŞARE KURULU

 

BARBAROS MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

 

 

1             İMDAT MERAL MAH.BŞK.

 

2             LÜTFİ KOCAKUŞAK         MAH.YÖNETİMİ

 

3             MEHMET TİKRE                MAH.YÖNETİMİ

 

4             ERCAN SÖĞÜT  MAH.YÖNETİMİ

 

5             NİHAT KILIÇ       MAH.YÖNETİMİ

 

6             MURAT YAZAR                 MEC.ÜYESİ

 

7             BANU ERENOĞLU           K.KOL.MAH.BŞK.

 

8             BAHRİYE BAŞTAŞ             K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

9             MUHAMMET SÖĞÜT    G.KOL.MAH.BŞK.

 

10           ŞENER SEÇKİN   STK

 

11           MEHMET BULUT              İSTİŞARE KURULU

 

12           NACİ TAŞDELEN               İSTİŞARE KURULU

 

13           HAKAN İŞYAR    İSTİŞARE KURULU

 

14           SELAHATTİN KABADAYIOĞLU    MEC.ÜYESİ

 

CUMHURİYET MAHALLESİ LİSTESİ

 

1             NİZAMETTİN YILDIRIM İSTİŞARE KURULU

 

2             FADIL DURMAZ                MEC.ÜYESİ

 

3             MUAZZEZ KAPLAN         K.KOL.MAH.BŞK.

 

4             TUNCAY BOZYURT          MAH.YÖNETİMİ

 

5             MUSTAFA ERGÜLER       MAH.YÖNETİMİ

 

6             MEHMET SAİT TOKMAK               MAH.YÖNETİMİ

 

7             HALİM KARAKAYA          MAH.YÖNETİMİ

 

ÇAMLITEPE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

 

1             ERGİN YETEN     MAH.BŞK.

 

2             UFUK KAYA        MAH.YÖNETİMİ

 

3             BİLAL BİLGİÇ      MAH.YÖNETİMİ

 

4             MÜSELLİM CİMŞİT          MAH.YÖNETİMİ

 

5             ORHAN ÖZMEN               MAH.YÖNETİMİ

 

6             MURAT KAYMAZ             MAH.YÖNETİMİ

 

7             MURAT ÜNKARACALAR               MAH.YÖNETİMİ

 

8             SEYFETTİN UZUN             MAH.YÖNETİMİ

 

9             MUSTAFA İPEK MAH.YÖNETİMİ

 

10           EMİNE ER            K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

11           DİLEK GÜLÜOZ K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

12           ERCAN BAYBURTLUOĞLU           MAH.YÖNETİMİ

 

13           FERHAT TANYELİ              G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

14           EMİNE BAŞARAN            K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

15           MEHMET ÖZTÜRK           MAH.YÖNETİMİ

 

16           HAKAN BÖREKÇİ             MAH.YÖNETİMİ

 

17           AZİZ TÜRKDEMİR            MAH.YÖNETİMİ

 

18           MUHAMMET SARAÇ     MAH.YÖNETİMİ

 

19           METİN ÖNAL     MAH.YÖNETİMİ

 

20           HALİL İBRAHİM YAMAN               İSTİŞARE KURULU

 

21           BAHATTİN AYDIN            İSTİŞARE KURULU

 

22           AHMET ÇELİK    MAH.YÖNETİMİ

 

23           ADEM KAYA       MAH.YÖNETİMİ

 

ESENTEPE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

 

1             BAHADIR İLBİLGE            MAH.BŞK.

 

2             MUHAMMET  TURAN   MAH.YÖNETİMİ

 

3             ADEM KARAKOYUNLU  MAH.YÖNETİMİ

 

4             KEMAL KAYA     MAH.YÖNETİMİ

 

5             RECEP AYDOĞDU            MAH.YÖNETİMİ

 

6             KENAN AKOVA MAH.YÖNETİMİ

 

7             MURAT KURTBECER       MAH.YÖNETİMİ

 

8             ŞÜKRÜ KÖKÇAN              MAH.YÖNETİMİ

 

9             RECEP KORAL    MAH.YÖNETİMİ

 

10           MEHMET TALHA IRAK   G.KOL.MAH.BŞK.

 

11           BİLAL GÜR          G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

12           GÜLNUR BULUT              G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

13           SAİME DEMİREL               K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

14           KADİR AYDOĞDU            MEC.ÜYESİ

 

15           ZİYA BAYKARA  STK

 

16           TANER SARIÇAYIR           İSTİŞARE KURULU

 

17           EMİN ÖZGÜR    İSTİŞARE KURULU

 

18           ÜNAL ŞAHİN      İSTİŞARE KURULU

 

19           CEVDET KOYUN               İSTİŞARE KURULU

 

20           DAVUT SOYDAŞ               İSTİŞARE KURULU

 

21           FİRAR YAYLA      İSTİŞARE KURULU

 

22           RECEP AKOVA   İSTİŞARE KURULU

 

23           ŞABAN DEMİRCİ              İSTİŞARE KURULU

 

24           MUSTAFA YANIK             İSTİŞARE KURULU

 

25           NACİ CANSIZ     İSTİŞARE KURULU

 

26           ADNAN BAYLAN              İSTİŞARE KURULU

 

FATİH MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

 

1             MÜRSEL KAZMA              MAH.BŞK.

 

2             GÜSEL BOZTAŞ MAH.YÖNETİMİ

 

3             AHMET DAĞ      MAH.YÖNETİMİ

 

4             ALİ ŞEN                MAH.YÖNETİMİ

 

5             AYDEMİR KAYA                MAH.YÖNETİMİ

 

6             HASAN BAKİ      MAH.YÖNETİMİ

 

7             MUSTAFA ÇELEBİ            MAH.YÖNETİMİ

 

8             ORHAN GÜLEÇ MAH.YÖNETİMİ

 

9             SEBAHATTİN TOY            MAH.YÖNETİMİ

 

10           SİNAN KARAÇAY             MAH.YÖNETİMİ

 

11           UĞUR IRMAK    MAH.YÖNETİMİ

 

12           UFUK GELEN     G.KOL.YÜN.KUR.Ü.

 

13           SAMET IRMAK G.KOL.YÜN.KUR.Ü.

 

14           YUSUF BAKİ       MEC.ÜYESİ

 

15           ŞİRİN AYAN        K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

16           MİNE KARAÇAY               K.KOL.MAH.BŞK.

 

17           HABİB AŞI           MEC.ÜYESİ

 

18           AHMET KISA      İSTİŞARE KURULU

 

19           ASLAN YAZICI    İSTİŞARE KURULU

 

20           MUAMMER EREN           İSTİŞARE KURULU

 

21           FATMA NUR HÜKÜM    İSTİŞARE KURULU

 

22           AHMET POLAT  İSTİŞARE KURULU

 

23           ALİ KARADENİZ                STK

 

24           KÖKSAL SAĞLAM            İSTİŞARE KURULU

 

25           YAŞAR ÖZTÜRK                İSTİŞARE KURULU

 

26           MUSTAFA AKIN               İSTİŞARE KURULU

 

27           ERGİN ERBİLİCİ İSTİŞARE KURULU

 

28           MUAMMER BALCI          İSTİŞARE KURULU

 

29           OSMAN TAŞ      İSTİŞARE KURULU

 

30           ZİYA ATLI             İSTİŞARE KURULU

 

31           YILMAZ GÜRLER              STK

 

32           HATİCE KARADAĞ           KADIN KOLLARI

 

33           SİNAN BARIŞ KAYA         İSTİŞARE KURULU

 

GÜNEY MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

 

1             Murat YILDIRIM               MAH.BŞK.

 

2             Mustafa DİLAVER            MAH.YÖNETİMİ

 

3             Abdurrahman TAŞ          MAH.YÖNETİMİ

 

4             Muhammet Emin ÇOBAN           MAH.YÖNETİMİ

 

5             Süleyman ŞENDOĞAN  MAH.YÖNETİMİ

 

6             Hüseyin GÜMÜŞ             MAH.YÖNETİMİ

 

7             Adnan AYSAL    MAH.YÖNETİMİ

 

8             Abdullah ÇAKIR                MAH.YÖNETİMİ

 

9             Fatih KURTARAN             MAH.YÖNETİMİ

 

10           Hüseyin SABAN               MAH.YÖNETİMİ

 

11           Hüseyin SARIBIYIKOĞULLARI     MAH.YÖNETİMİ

 

12           Ömer KOÇVER  MAH.YÖNETİMİ

 

13           Abdullah EROĞLU           MAH.YÖNETİMİ

 

14           Sedat YILMAZ   AVUKAT

 

15           Ahmet Sinan FİDAN       MEC.ÜYES

 

16           Zeki KURTULUŞ                MEC.ÜYESİ

 

17           Sevil ÖZBEK        K.KOL.BAŞKANI

 

18           Zeynep Sultan ŞİMŞEK  K.KOL.İL YÖN.KUR.Ü.

 

19           Leyla YILDIRIM  K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

20           Hatice ÖN           K.KOL.MAH.BŞK.

 

21           Esra KARA           K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

22           Orhan KURHAN               MAH.BŞK.

 

23           Yusuf İSLAM IRAK           G.KOL.MAH.BŞK.

 

24           Doğan ORAK      G.KOL.İL.YÖN.

 

25           Erdal UÇUK        GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

26           Nurullah KAPÇAK            GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

27           Muhammed Enes YILDIRIM       GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

28           Mehmet ŞENDOĞAN    ESKİ MECLİS ÜYESİ

 

29           Akif AKÇİL           İSTİŞARE KURULU

 

30           Hilmi ÖZDİLEK   STK

 

31           Mehmet OGAN               İSTİŞARE KURULU

 

32           Ali ÇAKIR             İSTİŞARE KURULU

 

33           Ahmet İPEK       İSTİŞARE KURULU

 

34           Mikail SALTABAŞ             İSTİŞARE KURULU

 

35           İsmail ŞAHİNKAYA          STK

 

36           Bedir ŞENDOĞAN           İSTİŞARE KURULU

 

37           Şerafet ÇAĞLAR              İSTİŞARE KURULU

 

38           Murtaza BAL      İSTİŞARE KURULU

 

39           Murat DİLAVER                İSTİŞARE KURULU

 

40           Fikret ÖN            MAH.YÖNETİMİ

 

41           Muammer GÖZÜM        MAH.YÖNETİMİ

 

42           Hacı Salih BAŞAK              MAH.YÖNETİMİ

 

43           Yavuz MENŞUR                MAH.YÖNETİMİ

 

44           Osman AKOVA STK

 

45           Ali TOSUN           MAH.YÖNETİMİ

 

HACIOSMAN MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

 

1             MEHMET SAYIM              MAH.BŞK.

 

2             AHMET KAPÇAK              MAH.YÖNETİMİ

 

3             GÖKMEN AKGÜL            MAH.YÖNETİMİ

 

4             KAYA MENDEŞ  MAH.YÖNETİMİ

 

5             HASBİ DURMUŞ               MAH.YÖNETİMİ

 

6             SELAHATTİN BULUT       MAH.YÖNETİMİ

 

7             LATİF KOLDAGÜÇ            MAH.YÖNETİMİ

 

8             CEMAL KALMUK              MAH.YÖNETİMİ

 

9             SELİM KÜÇÜKYILMAZ    MAH.YÖNETİMİ

 

10           RAMAZAN ŞENTÜRK     MAH.YÖNETİMİ

 

11           MEHMET ŞENOL              MAH.YÖNETİMİ

 

12           ŞEVKİ ÜNAL       MAH.YÖNETİMİ

 

13           FATİH BALAY     G.KOL.MAH.BŞK.

 

14           AHMET ÜZÜMCÜ            G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

15           GÜLSÜM ÖZAY                K.KOL.MAH.BŞK.

 

16           SELMA BATUR  KÇKOL.YÖN.KUR.Ü.

 

17           SEZAİ MERCAN                MAH.YÖNETİMİ

 

18           HALİL KÜÇÜK    MEC.ÜYESİ

 

19           AYŞE AYDEMİR İSTİŞARE KURULU

 

20           ÖMER ÜLKE       İSTİŞARE KURULU

 

21           REFİK ŞENLİK     İSTİŞARE KURULU

 

22           AYŞE KARAGÖZ                İSTİŞARE KURULU

 

23           ALİ BALAY           İSTİŞARE KURULU

 

24           ENVER KARADUMAN    İSTİŞARE KURULU

 

25           RAHMİ ÖGE       İSTİŞARE KURULU

 

26           KADRİYE KÖKSAL             İSTİŞARE KURULU

 

27           İSA YILDIRIM     İSTİŞARE KURULU

 

28           MUHARREM YILDIZ        İSTİŞARE KURULU

 

29           AHMET ÇINAR İSTİŞARE KURULU

 

30           ERKAN YILMAZ                 İSTİŞARE KURULU

 

31           OSMAN KOÇ     İSTİŞARE KURULU

 

32           MUHARREM HAMARAT               İSTİŞARE KURULU

 

33           ÖZGÜR PALA     İSTİŞARE KURULU

 

34           TUNCAY TUÇ     STK

 

35           TEOMAN BEKİROĞLU    STK

 

HACIAKİF MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

 

1             FARUK DENLİ    MEC.ÜYESİ

 

2             ERGİN ÖZTÜRK MAH.BŞK.

 

3             ARİFE KURT        K.KOL.MAH.BŞK.

 

4             MUSTAFA BULUT            MAH.YÖNETİMİ

 

5             İSMAİL ÖZTÜRK               G.KOLLARI

 

 

 

İLİMTEPE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

 

1             FAHRETTİN KOÇAK         MAH.BŞK.

 

2             ŞENER SÖĞÜT   MEC.ÜYESİ

 

3             MEHMET ÇELİKBAŞ        MAH.YÖNETİMİ

 

4             MUZAFFER TUZCU         MAH.YÖNETİMİ

 

5             SAVAŞ ÖZDAMAR           MAH.YÖNETİMİ

 

6             İBRAHİM DURMUŞ         İSTİŞARE KURULU

 

7             FATİH YAVUZ    İSTİŞARE KURULU

 

8             ARZU DÜZENLİ K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

9             GÜL MACİT        K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

10           ADEM KOYUN   GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

11           GÖKMEN GÖKMEN       GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

KUZEY MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

 

1             FERHAT KÖKÇAM            MAH.BŞK.

 

2             HÜSEYİN SARIKAYA        MAH.YÖNETİMİ

 

3             İSMAİL GÜNDÜZ             MAH.YÖNETİMİ

 

4             ADEM NALBANT              MAH.YÖNETİMİ

 

5             YUNUS EMRE KASIMOĞLU         MAH.YÖNETİMİ

 

6             ÜKAŞE SAĞLAM              MAH.YÖNETİMİ

 

7             RECEP SOYCAN MAH.YÖNETİMİ

 

8             KADİR ALÇIK      G.KOL.BAŞKANI

 

9             GÜNCER YETEN                G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

10           SULTAN ÇAKIR  K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

11           NURGÜL DOĞAN            K.KOL.MAH.BŞK.

 

12           BÜLENT TUNCA               KURUCULAR KURULU

 

13           METİN DAN       MEC.ÜYESİ

 

14           OSMAN YAVUZ                STK

 

15           HASAN ANDAÇ İSTİŞARE KURULU

 

16           MEHMET AKKURT           İSTİŞARE KURULU

 

17           FUAT EROĞLU  G.KOL.YÖN.KUR.ÜYESİ

 

KİRAZLIYALI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

 

1             YUSUF DÖNMEZ              MAH.BŞK.

 

2             KADİR KURT       MAH.YÖNETİMİ

 

3             ŞAMİL KARAÇAY              MAH.YÖNETİMİ

 

4             ÖMER YILMAZ MEC.ÜYESİ

 

5             MEHMET ŞAHİN              MEC.ÜYESİ

 

6             HATİCE ÖZYURT               K.KOL.MAH.BŞK.

 

7             NURETTİN YILDIRIM       İSTİŞARE KURULU

 

KIŞLADÜZÜ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

 

1             SELİM ÇALIŞKAN             MAH.BŞK.

 

2             HASAN KARAHAN           MAH.YÖNETİMİ

 

3             SADRETTİN AKSOY          MAH.YÖNETİMİ

 

4             AYHAN YILMAZ                MAH.YÖNETİMİ

 

5             OĞUZHAN KUZU             G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

6             HÜLYA BÜKER   K.KOL.MAH.BŞK.

 

7             AYHAN KILIÇ      İSTİŞARE KURULU

 

8             FERAMUZ ÇELİK               İSTİŞARE KURULU

 

9             ÖKTEM DERE     İSTİŞARE KURULU

 

10           NUSRET KARAKAYA       İSTİŞARE KURULU

 

11           ADEM ÇAĞIL     İSTİŞARE KURULU

 

12           HAMİT ÖRGÜÇ STK

 

M.SİNAN MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

 

1             ÜZEYİR UĞUR   MAH.BŞK.

 

2             SADETTİN KUŞ  MAH.YÖNETİMİ

 

3             İHSAN ÇARBOĞA            MAH.YÖNETİMİ

 

4             İHSAN YILDIRIM               MAH.YÖNETİMİ

 

5             HALİT ÖZŞENTÜRK          MAH.YÖNETİMİ

 

6             MUSA TAŞKIN MAH.YÖNETİMİ

 

7             HÜSEYİN SARI   MAH.YÖNETİMİ

 

8             CENGİZ ALPAT  MAH.YÖNETİMİ

 

9             MEHMET ALİ GÜLECAN                MAH.YÖNETİMİ

 

10           NERMİN ÜNVER              MAH.YÖNETİMİ

 

11           MUSTAFA YAVUZ           MAH.YÖNETİMİ

 

12           AYŞE GÜLŞAN   K.KOL.MAH.BŞK.

 

13           NALAN ERKAN K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

14           HANDAN GÜLEÇ              K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

15           SERDAR KAHRIMAN       G.KOL.MAH.BŞK

 

16           ERDEM ALP        G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

17           MERVE HELVACI              G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

18           NİGAR YAĞIZ    MEC.ÜYESİ

 

19           TUBA KAYA        K.KOL.İL.YÖN.KUR.Ü.

 

20           LEYLA COŞKUN İSTİŞARE KURULU

 

21           İSMAİL DOĞAN                STK

 

22           ŞEKER KOÇ         İSTİŞARE KURULU

 

23           ZEKERİYA ÇETİN               İSTİŞARE KURULU

 

24           RECEP ŞEN          İSTİŞARE KURULU

 

25           KEZBAN ÖZTÜRK             İSTİŞARE KURULU

 

26           YUSUF ERYARSOY           İSTİŞARE KURULU

 

27           ZEKERİYA YILDIRIM         İSTİŞARE KURULU

 

28           REMZİYE BAZNA              İSTİŞARE KURULU

 

29           KASIM TOLUN  İSTİŞARE KURULU

 

30           AHMET DURSUN             İSTİŞARE KURULU

 

31           OSMAN GÖZÜBÜYÜK   İSTİŞARE KURULU

 

32           MEDİNE YAŞIK  İSTİŞARE KURULU

 

33           MEHMET ALLAK               STK

 

34           HÜSEYİN KODET              İSTİŞARE KURULU

 

35           İSMET YAŞAR    İSTİŞARE KURULU

 

36           ABDULLAH PARLAK        MEC.ÜYESİ

 

YENİYALI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

 

1             MUHAMMET ÖZKARATAŞ          MAH.BŞK.

 

2             YILMAZ SÖNMEZ             MAH.YÖNETİMİ

 

3             FUAT İVAK         MAH.YÖNETİMİ

 

4             CENGİZ KURNAZ             MAH.YÖNETİMİ

 

5             ETHEM ALTUNCU            MAH.YÖNETİMİ

 

6             ŞERAFETTİN ÇAPAR        MAH.YÖNETİMİ

 

7             YASİN ŞAHİN     MAH.YÖNETİMİ

 

8             YUNUS AKGÜN                MAH.YÖNETİMİ

 

9             HALİL YAVUZ     MAH.YÖNETİMİ

 

10           TUNCAY GENÇTÜRK      MAH.YÖNETİMİ

 

11           HASAN ÇEN       MAH.YÖNETİMİ

 

12           KAMİL BALCI     MAH.YÖNETİMİ

 

13           HÜSEYİN ERDEM             G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

14           AYŞENUR CERİT               G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

15           TAHSİN GÜN     G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

16           AYSUN DEMİR  K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

17           NURSEL ÇALIMLI             K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

18           SEMA GÜLER     K.KOL.MAH.BŞK.

 

19           BURHANETTİN BİRİK      İSTİŞARE KURULU

 

20           RAMAZAN TUNA            İSTİŞARE KURULU

 

21           SİNAN YILDIZ     İSTİŞARE KURULU

 

22           RESUL KILIÇ        İSTİŞARE KURULU

 

23           MEHMET ATALI                İSTİŞARE KURULU

 

24           BİRSEN ÖZGE    İSTİŞARE KURULU

 

25           AHMET AL          İSTİŞARE KURULU

 

26           EMİNE EFE          İSTİŞARE KURULU

 

27           MUSTAFA AŞIKOĞLU    STK -ESNAF

 

28           ŞENAY YALÇIN  İSTİŞARE KURULU

 

29           NEVZAT COŞKUN            STK

 

30           NİHAT TEKGÜMÜŞ         İSTİŞARE KURULU

 

31           HÜSEYİN TUNÇ STK

 

32           FATİH BEKTAŞ   İSTİŞARE KURULU

 

33           CANAN AYKIZ   İSTİŞARE KURULU

 

34           DERYA AYHAN K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

35           EMRULLAH DEMİRKOL  MAH.YÖNETİMİ

 

36           ÖMERCAN DÖNMEZ      GENÇLİK KOLLARI

 

Y.S.SELİM MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

 

1             ABDULVEHAP METE       MAH.BŞK.

 

2             YASİN GÖZALAN             MAH.YÖNETİMİ

 

3             KADİR YILMAZ  MAH.YÖNETİMİ

 

4             FEYZULLAH SARAÇ          MAH.YÖNETİMİ

 

5             ABDULHALİM GÖZALAN              MAH.YÖNETİMİ

 

6             M.RIDA DÜLGE MAH.YÖNETİMİ

 

7             CAN ERTAN METE           G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

8             ABDULBAKİ METE           MAH.YÖNETİMİ

 

9             AHMET AYAZ KILIÇ         G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

10           İREM TENLİK      K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

11           FİLİZ SOYDAŞ     K.KOL.MAH.BŞK.

 

12           SALİH SEZGİN    MAH.YÖNETİMİ

 

13           SERVET ÇİÇEK    MAH.YÖNETİMİ

 

14           ABDURAHMAN GÖZALAN          STK

 

15           ERDAL ORUÇ     MAH.YÖNETİMİ

 

16           BİLAL BOZKURT                MAH.YÖNETİMİ

 

17           SEBAHATTİN DURMUŞ MAH.YÖNETİMİ

 

18           İSA BOZKURT    STK

 

19           SIDDIK YILDIRIM              MAH.YÖNETİMİ

 

20           ASLAN İLMAN   MAH.YÖNETİMİ

 

21           RAHMİ ALTUN İSTİŞARE KURULU

 

22           ESENGÜL MİNTEMUR   K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

23           YÜKSEL ADIGÜZEL          MAH.YÖNETİMİ

 

24           GÖKHAN YILMAZ            G.KOL.MAH.BŞK.

 

25           AYŞEN ÖZDEMİR             MAH.YÖNETİMİ

 

26           ADEM TETİK       MAH.YÖNETİMİ

 

27           İLKNUR YEŞİLTAŞ             K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

28           GÖKHAN MERİÇ              G.KOL.MAH.BŞK.

 

Y.HEREKE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

 

1             KEMAL KURHAN              KAN.ÖNDERİ

 

2             ABDURAHMAN BİLDİK  İSTİŞARE KURULU

 

3             İSMAİL KAYA     KAN.ÖNDERİ

 

4             ABİDİN ÖNER    MAH.YÖNETİMİ

 

5             MELEK POLAT   K.KOLLARI

 

6             AYHAN BARAN                 MAH.YÖNETİMİ

 

7             LÜTFÜ ÖZTÜRK                MAH.YÖNETİMİ

 

17 AĞUSTOS MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

 

1             M.SENA BUDAK               MAH.BŞK

 

2             CEMALETTİN GÜL           MAH.YÖNETİMİ

 

3             ADEM YAVUZ ŞEKER      MAH.YÖNETİMİ

 

4             RABİA YILDIZ     MAH.YÖNETİMİ

 

5             ALATTİN KARAOĞLAN MAH.YÖNETİMİ

 

6             ABDULLAH CİLDAN         MAH.YÖNETİMİ

 

ALİHOCALAR MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

 

1             HAYATİ DÖNER MAH.BŞK.

 

2             NURETTİN BEKÇİ             MAH.YÖNETİMİ

 

3             MUHAMMET YANAR     MAH.YÖNETİMİ

 

BELEN MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER KOCAELİ HABERLERİ
  KOCAELİ HABERLERİ
Acele edin bunlar son biletler Acele edin bunlar son biletler TOFED Genel Başkanı Özcan, bayram tatilinin 10 güne çıkmasıyla otobüs biletlerin..
17 Ağustos Mezarlığı'nda hüzün ve dua 17 Ağustos Mezarlığı'nda hüzün ve dua 17 Ağustos 1999'daki büyük depremin merkez üssü Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde, ..
CHP’li kadın Başkan üreticiyle fındık topluyor CHP’li kadın Başkan üreticiyle fındık topluyor CHP Kandıra İlçe Başkanı Gülay Eyisabuncular Kandıra'da fındık üreticisine deste..
Kandilli açıkladı: 7 şiddetinde deprem bekliyoruz! Kandilli açıkladı: 7 şiddetinde deprem bekliyoruz! Kandilli açıkladı: 7 şiddetinde deprem bekliyoruz!
  ASAYİŞ HABERLERİ
İnşaat işçisi 3. kattan düştü! İnşaat işçisi 3. kattan düştü! 3. kattan düşen işçinin vücudu kırık içinde kaldı
6 kişiyi yaraladı, ortalıktan kayboldu 6 kişiyi yaraladı, ortalıktan kayboldu Kandıra’da hatalı sollama yapan otomobilin karşıdan gelen otomobille çarpışması ..
Başbakan’ın güzergahında zincirleme kaza Başbakan’ın güzergahında zincirleme kaza Yuvacık Sapağı dönüşü Gölcük istikametine giden yolda zincirleme kaza oldu. ..
Otomobili çaldı tamir edeceğim dedi Otomobili çaldı tamir edeceğim dedi İzmit'te devriye gezen Yunus timleri plakası olmayan otomobili durdurdu. Otomobi..
  SİYASET HABERLERİ
AK Parti’de başkan adayı belli oldu! AK Parti’de başkan adayı belli oldu! AK Parti’de temayül yoklaması sonrası Ankara’ya giden 4 adayın mülakatları bitt..
Kaçak yapıları yıkamamak acizliktir Kaçak yapıları yıkamamak acizliktir Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Başkanı Engin Taşdemir, meclis üyeleri Orha..
Ceyhan istifa iddialarını değerlendirdi Ceyhan istifa iddialarını değerlendirdi Bugün bir internet sitesinin özel haber olarak yayınladığı ve aralarında AK Part..
  SPOR HABERLERİ
Karamürsel’de hareketli günler Karamürsel’de hareketli günler Karamürselli Kocaelisporlular Derneği’nin lokal açılışının en kısa sürede gerçek..
Harb-İş sahaya çıkıyor Harb-İş sahaya çıkıyor Harb-İş Spor, Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası’ndaki ilk maçında bugün Akd..
Gölcük’te 4 ayrılık Gölcük’te 4 ayrılık Yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Gölcükspor’da 30 kişilik k..
Körfez Mobilya’dan Bekirderespor’a destek Körfez Mobilya’dan Bekirderespor’a destek Körfez Mobilya, ilimizin köklü spor kulüplerinden Bekirderespor’a yeni sezonda d..
  BAŞİSKELE HABERLERİ
Polisin uyuşturucu şüphesi doğru çıktı Polisin uyuşturucu şüphesi doğru çıktı İzmit'te Yunus timlerinin şüphelenerek durdurduğu otomobilden 12 fişek uyuşturuc..
Genç kızın acı sonu Genç kızın acı sonu İzmit'te, erkek arkadaşının kontrolünü yitirdiği motosikletten düşen 24 yaşında..
Önce vurdu sonra kaçtı Önce vurdu sonra kaçtı Kartepe’de kavşakta otomobile çarpan otomobilin sürücüsü olay yerinden kaçtı. Ya..
Başiskele Fotoğraf Yarışması'nın 5'incisi başlıyor Başiskele Fotoğraf Yarışması'nın 5'incisi başlıyor Bu sene önceki senelerden farklı olarak aynı zamanda “En iyi Haber” kategorisiyl..
  İZMİT HABERLERİ
Beklenen yağmur geldi! Beklenen yağmur geldi! Kocaeli’de beklenen yağmur sonunda geldi. Bardaktan boşanırcasına yağan yağmur s..
Binlerce kişi ölmüştü,  Deprem müzesini böyle açtı Binlerce kişi ölmüştü, Deprem müzesini böyle açtı Binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği Gölcük Depremi’nin anısına açılan, d..
İzmit’te işçi toprak altında kaldı! İzmit’te işçi toprak altında kaldı! İzmit'te, altyapı çalışması sırasında kanalın kenarına konulan toprak çöktü. Top..
  KÖRFEZ HABERLERİ
Onların aşkı ‘engel’ tanımadı Onların aşkı ‘engel’ tanımadı Körfez'de, görme engelli atlet 26 yaşındaki Buse Aras ile görme engelli judocu 2..
O İlçede dilek feneri yasaklandı O İlçede dilek feneri yasaklandı Son zamanlarda moda haline gelen ve halk arasında dilek feneri olarak bilinen uy..
Tehlike saçan bina koruma altında Tehlike saçan bina koruma altında Körfez ilçesi Hereke mahallesinde yıkılma tehlikesi bulunan binanın çevresini ko..
Vatandaş istedi belediye yaptı Vatandaş istedi belediye yaptı Körfez Belediyesi, cadde ve sokaklardaki altyapı çalışmalarının yanı sıra imar u..
  KARTEPE HABERLERİ
Kartepe’de muhteşem off-road şenliği Kartepe’de muhteşem off-road şenliği Kartepe Belediyesi, Kartepe Off-Road Kulübü ve Kartepe Doğal Hayatı Koruma ve Tu..
Derbent'in acı kaybı                       Derbent'in acı kaybı Derbent'in acı kaybı
AK Parti’de O ilçeye 6 isim aday! AK Parti’de O ilçeye 6 isim aday! AK Parti'de temayül öncesi başkanlık adaylarının isimleri netlik kazanmaya başla..
Kartepe’de Off Road şenliği Kartepe’de Off Road şenliği Kartepe Belediyesi, Kartepe Off Road Kulübü ve Kartepe Doğal Hayatı Koruma ve Tu..
  KANDIRA HABERLERİ
Köpekler plaja indi Köpekler plaja indi Kocaeli'nin Kandıra İlçesi'nde sahipsiz köpekler sürü halinde plaja girdi. Deniz..
Kandıra karpuzunda hasat zamanı Kandıra karpuzunda hasat zamanı Kandıra’da yetiştirilen ve kendine has aromasıyla rağbet gören karpuzların hasa..
Mavi Bayraklı plajlardan çıkanlar şaşırttı! Mavi Bayraklı plajlardan çıkanlar şaşırttı! Kocaeli’de Mavi Bayrak almaya hak kazanan plajlara denetim yapıldı, vatandaşın p..
Telekom bu tesisle neden ilgilenmiyor? Telekom bu tesisle neden ilgilenmiyor? Gölcük’te bulunan bir tesisin telefon hatları yaklaşık 1 haftadır kopuk. Telekom..
  GÜNCEL HABERLERİ
‘Namusum için yaptım’ demişti... Kızına tecavüz eden genci öldürdüğü için tutuklanmıştı! O davada şok gelişme ‘Namusum için yaptım’ demişti... Kızına tecavüz eden genci öldürdüğü için tutuklanmıştı! O davada şok gelişme ‘Namusum için yaptım’ demişti... Kızına tecavüz eden genci öldürdüğü için tutukl..
Tepki geldi, o heykel değiştiriliyor! Tepki geldi, o heykel değiştiriliyor! Tepki geldi, o heykel değiştiriliyor!
"Arsızlığın hafifliğin böylesi valla bravooo... Ortalıkta aslan gibi bekar adam dururken..." "Arsızlığın hafifliğin böylesi valla bravooo... Ortalıkta aslan gibi bekar adam ..
Yukarı