Haber Detayı
13 Kasım 2017 - Pazartesi 10:53
 
AHBAP’tan Ata’ya fidan
Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 79’uncu yıl dönümünde AHBAP Kocaeli İl Başkanlığı, Kocaeli Nuh Çimento Vatan Ortaokulu’nun bahçesine fidan dikti.
- Haberi
AHBAP’tan Ata’ya fidan

İzmit Orman İşletme Müdürlüğü ile ortaklaşa yürütülen çalışmada 52 fidan dikildi. Fidanlara üyelerin adının verildiğini söyleyen AHBAP Kocaeli İl Başkan Vekili Devrim Aşan, “Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 79’uncu yıl dönümünde AHBAP Kocaeli olarak daha önce kütüphane kurduğumuz okulun bahçesine 52 fidan diktik. 


EN GÜZEL DETAY
AHBAP Kocaeli İl Başkan Yardımcımız Melisa Harman’ın İzmit Orman İşletme Müdürlüğü ile gerçekleştirdiği görüşmelerden sonra kolları sıvadığımız bu güzel projede hiç şüphesiz en güzel detay Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün fidanıydı” dedi. Fidan dikiminin ardından okulun çevresinde de temizlik yaptıklarını belirten Başkan Vekili Aşan, sosyal sorumluluk projelerinin hız kesmeden devam edeceğini söyledi. Başkan Vekili Aşan ayrıca projeye destek veren herkese teşekkürlerini iletti. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AHBAP’tan, Ata’ya, fidan,
Yorumlar
Haber Yazılımı