Haber Detayı
04 Aralık 2017 - Pazartesi 10:56
 
AK Parti İzmit Down Kafe’ye gitti
AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla İzmit Belediyesi Down Kafe'yi ziyaret etti
- Haberi
AK Parti İzmit Down Kafe’ye gitti

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. İlçe yöneticileri ile kadın kolları yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette, Ayaz ve Yazıcı çocuklarla sohbet etti. Down sendromlu çocukların kendi elleriyle ikram ettikleri yiyeceklerden yiyen Ayaz ve Yazıcı, kafede keyifli zaman geçirdi. 


“PARTİ ÖNCELİK VERDİ”
Ziyarette açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Hasan Ayaz, "Engellilerimizin hayatını kolaylaştırmak adına, böyle bir kafe açtığı için İzmit Belediyesi'ne teşekkür ediyoruz. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” şiarıyla hareket eden AK Parti hükûmetleri, sosyal devlet ilkesinin gereği olarak her daim engelli vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerine önem ve öncelik vermiştir. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutluyor, tüm engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yaşam diliyorum" dedi. 


“HEPİMİZ ENGELLİ ADAYIYIZ”
Devletin son yıllarda engelli vatandaşlar için doğru politikalar ve kalıcı çözümler üretmek amacıyla gerekli çalışmalar yaptığını belirten Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, "Hepimiz birer engelli adayıyız. Bu nedenle toplumumuzun birer parçası olan engelli bireylerimiz için daha duyarlı ve bilinç düzeyi yüksek bir toplum olmalı, bunun için gayret göstermeliyiz. Engellerin kaldırıldığı bir dünya temennisi ile tüm engelli bireylerimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü tebrik ediyorum" dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, İzmit, Down, Kafe’ye, gitti, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı