Haber Detayı
10 Ekim 2017 - Salı 17:18
 
AK Parti İzmit'te icra belirlendi
AK Parti İzmit'te icra belli oldu AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, 25 kişilik yönetimle ikinci toplantısını gerçekleştirerek, icra kurulunu açıkladı.
- Haberi
AK Parti İzmit'te icra belirlendi

Toplantıda ilk olarak Türkiye gündemine değinerek sözlerine başlayan Hasan Ayaz, “Türkiye gündeminin birçok konuda yoğun olduğu dönemleri yaşıyoruz. İdlib ile alakalı kendi sınırları korumak ile ilgili bir çalışma var. Kimsenin toprağını el geçirme bir ülke ve devlet değiliz. Kendi insanımız ve sınırlarımızı korumak için elimizden geleni yapıyoruz. Çok ciddi bir karmaşa vardı sınırımızda. Sınırlarımızdaki düzenlemeyi yapmak için gerekli müdahalede bulundu. İnşallah kazasız belasız askerlerimizden güzel haberler alırız” dedi. 

MÜSAADE ETMEYECEĞİZ

İlçe icra kurulunu kendi yazdığını belirten Ayaz, “Yönetim kurulu listesini oluştururken ne kadar sıkıntılara girdiğimizi sizlere söylemek istiyorum. Aşırı talep olmuştu. 400 bin nüfuslu şehrimizde 24 kişilik liste oluşturmaya çalıştık. Genel merkezimin uyarıları çerçevesinde gençlik kolları ve kadın kolları hassasiyeti ile hareket ettik. İyi bir ekibimiz olduğunu düşünüyorum. Sizlerle icra kurulunda çalışmak isterim. 10 kişi üzerinden oluşuyor. Bir de ilçe başkanı 11. Ama takdir ederseniz ki 10 kişi olmak durumunda. Burada kesinlikle küsmece kırılmaca olmasın. Metal yorgunluğu hep beraber müsaade etmemeliyiz. Halkın içerisinde dolaşan bir başkan olacağız. İcra kuruluna girenlerin işi daha zor. Girmeyenler de mutlaka sıra gelecektir. Kendi el yazımla yazdım. Kimsenin bunda bir katkısı yok. Bundan emin olabiliriz” ifadelerini kullandı.

İŞTE AYAZ'IN İCRA KURULU

Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı; Recep Yıldız
Teşkilat Başkanı; Ali Erdem
Seçim İşleri Başkanı; Ali Güney
Tanıtım ve Medya Başkanı; Ceyhun Yalçın
Sosyal Politikalar Başkanı; Havzullah Yaydemir
Yerel Yönetimler Başkanı; Nurullah Yılmaz
Ekonomik İşler Başkanı; Rifat Akbaş
Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı; Ayfer Uğur
İlçe Sekreteri; Ecenur Sevilen
Mali İdari İşler Başkanı; Musa Özcan
İdari Amir; Ahmet Çelik

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, İzmit'te, icra, belirlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı