Haber Detayı
14 Kasım 2017 - Salı 07:45
 
AK Parti, Kartepe’de çok hareketli
AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman beraberinde AK Parti Kocaeli Milletvekili ve MKYK Üyesi Zeki Aygün ve ilçe yöneticileri ile birlikte İlim Yayma Cemiyeti Kartepe Şubesi’ni ziyaret etti
- Haberi
AK Parti, Kartepe’de çok hareketli

AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman, AK Parti Kocaeli Milletvekili ve MKYK Üyesi Zeki Aygün, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, meclis üyeleri ve ilçe yöneticileri, İlim Yayma Cemiyeti Kartepe Şubesi’ni ziyaret etti. İlim Yayma Cemiyeti Kartepe Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kasımoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri de ziyarette hazır bulundu. Şube Başkanı Mustafa Kasımoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile sohbet eden AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman, İlim Yayma Cemiyeti'nin milletin milli ruh köküne bağlı insanları yetiştirme gayesinde olduğunu belirtti. 


KARŞILIKLI ÖVGÜLER
Kocaman, “Gerek yurt içinde değişik illerden ilimize gelen gençlere gerekse yurt dışından eğitimlerini tamamlamak üzere gelen gençlere kapılarını açan, İlim Yayma Cemiyeti’ne eğitime verdiği önem ve desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İlim Yayma Cemiyeti Kartepe Şubesi Başkanı Mustafa Kasımoğlu ise, Türkiye'nin her bölgesinde İlim Yayma Cemiyeti'nin olumlu işler yaptığını ifade ederek, Kartepe’de ve ülke genelinde milli ve manevi ruha sahip nesil yetiştirme misyonuna devam edeceklerini söyledi.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı