Haber Detayı
01 Kasım 2017 - Çarşamba 09:15
 
AK Parti Kartepe’den CHP’ye iade-i ziyaret
AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman ve yönetimi, CHP Kartepe’ye iade-i ziyarette bulundu
- Haberi
AK Parti Kartepe’den CHP’ye iade-i ziyaret

AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman beraberinde ilçe yöneticileri ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, CHP Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar ve yönetimine iade-i ziyarette bulundu.  Geçtiğimiz haftalarda CHP Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar ve ilçe yöneticileri Kocaman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştu. Karakadılar’ın yaptığı ziyaretin ardından AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman’da CHP Kartepe’ye beraberinde ilçe yöneticileriyle beraber ziyarette bulundu. Oldukça nezih bir ortamda gerçekleşen ziyarette birlik, beraberlik ve kardeşlik vurgusu öne çıktı.


FAYDALI OLACAK
Kartepe’de akrabalık bağlarının güçlü olduğunu ifade eden AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman, “Siyaseti milletimiz için yapıyoruz. Kavgacı ve ötekileştirişi bir anlayışı hiçbir zaman benimsemedik. Kartepe’nin menfaatleri için ortak akılla hareket etmenin faydalı olacağına inanıyoruz. Bu tür ziyaretlerin anlamlı olduğunu düşünüyoruz. Dostluk, kardeşlik ve birlikteliğimizin bundan sonrada devam edeceğine inanıyorum” dedi.


EKSİKLİKLER GİDERİLİYOR
CHP Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek şunları söyledi: “Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in yaptığı hizmetlerden bizlerde faydalanıyoruz. Gördüğümüz eksikleri dile getirerek, iyi yapılan işlerin de destekçisi olarak muhalefet görevimizi sürdürüyoruz. Söylediğimiz eksiklikler giderildiğinde mutlu oluyoruz. Bu durumda bizleri mutlu ediyor.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı