Haber Detayı
06 Ocak 2018 - Cumartesi 13:53
 
AK Partili kadınlarda mülakatlar sürüyor
AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları yönetim kurulunda görev yapacak isimlerin belirlenmesi için mülakat çalışmaları sürüyor
- Haberi
AK Partili kadınlarda mülakatlar sürüyor

13 Ocak Cumartesi Hasan Gemici Spor Salonunda yapılacak AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Kongresi öncesinde yönetim kurulunda ve mekanizmalarında görev yapacak isimlerin belirlenmesi için mülakatlar sürüyor. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Seda Gören Bölük ve MKYK üyesi Yasemin Batur ile gerçekleştirilen mülakatlara AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz’da eşlik ediyor. Yapılan mülakatlar hakkında bir açıklama yapan Yılmaz, “İl Kadın kollarımızda görev yapmak isteyen teşkilat üyelerimiz büyük bir teveccüh gösteriyorlar. Yoğun bir başvuru var. Bizlerde bu noktada mülakatlar yaparak inşallah en uygun yönetim kurulu listesini oluşturacağız” dedi.

 

“KADINLAR MEYDANLARA İNDİ”
AK Parti Genel Merkezi tarafından tekrar Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanlığına aday gösterilen Serpil Yılmaz, mülakatlarda değerli isimlerle görüştüklerini belirterek, “Kadınımızın siyasette yerini daha fazla güçlendirme adına Genel Merkezimizin çok önemli çalışmaları ve teşvikleri var. Kadınlarımızla birlikte güçlü ve büyük Türkiye’nin inşasında sorumluluk alıyoruz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023’e koşar adımlar ilerliyoruz” açıklamasını yaptı. 

 

“TİTİZ DAVRANIYORUZ”
Bugün siyasette artık kadınlar daha etkin ise AK Parti iktidarının özel çabalarıyla olduğunu da sözlerine ekleyen Yılmaz, “Bugün aramızda Genel Başkan Yardımcımız Bölük ve MKYK üyemiz Batur ile mülakatları gerçekleştiriyoruz. Yetkili kurulları belirlemede çok titiz davranıyoruz. AK Parti’nin insanı yaşat ki devlet yaşasın ilkesine ve değerine en iyi katkıyı sunacak arkadaşlarımızı seçmeye çalışıyoruz. İnşallah mülakatların sonucunda en güzel ve en uygun bir listeyle kongremizi icra edeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı