Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 14:29
 
Akbayrak: Yetenekli bir ekibiz
Bülent Baturman ani ayrılığı sonrası Kocaeli Birlikspor’da teknik direktörlük görevine getirilen Sebahattin Akbayrak, takım ile ilgili ilk izlenimlerinin olumlu olduğunu belirtti
SPOR Haberi
Akbayrak: Yetenekli bir ekibiz

GENÇ VE ÖZVERİLİ BİR EKİP
Takım ile ilk izlenimlerini aktaran Akbayrak, “Kocaeli Birlikspor çok genç bir ekip. Ama özverili ve güzel çalışan bir ekip. Müsabakalarda da şuana kadar Kocaeli’yi çok iyi temsil eden bir takım. Tüm takımları takip ettiğimiz gibi Kocaeli Birlikspor’u da takip ettik. Hazırlık maçlarını da izledim. Eksikler var tabii ki. Bu eksikleri giderip ligde tutunmaya çalışacağız ve ligde hak ettiği yere gelmesi için bütün çalışmaları yapacağız” dedi. 


EKSİKLER TECRÜBEYE DAYALI
Bazı eksikler tespit ettiklerini ve bunların üzerine yoğunlaşacaklarını belirten teknik patron, “Organizasyonlarda biraz mücadelenin temposuyla alakalı değil de biraz daha dolu dolu ve daha sert savunma yapabilen, daha agresif hale gelen bir takım olması lazım. Onun dışında çok fazla eksikler yok. Belli mevkilere belirli transferlerin transferler yapılması gerekiyor. Başkanımızla birlikte transferi açıp bu mevkilerde takımı güçlendirmemiz gerekiyor. İlk tespitlerimiz bunlar” dedi. 


İYİ EĞİTİM ALMIŞ OYUNCULAR
Kadrodaki gençlerin çok iyi eğitim aldıklarını ve üst düzey yeteneğe sahip oyunların yer aldığının altını çizen deneyimli teknik adam birkaç takviye ile yarışmacı bir takım olabileceklerini söyleyerek, “Oyuncularımız yetenekli. Alt yapıdan iyi eğitim alıp gelmiş olan oyuncular. Özel yetenekli oyuncular da var. Tabi içlerinde şuanda tam olgunlaşmamış oyuncu karakteri olan oyuncular da var. İyi bir sentez ortaya çıkarıp en iyi şekilde temsil etmesi gereken bir ekip” şeklinde konuştu. 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı