Haber Detayı
28 Kasım 2017 - Salı 10:02
 
Ayaz, vatandaşla istişare yapıyor
Belediye kaynaklarını doğru ve yerinde kullanan, kaliteli hizmetlerle ilçe halkının mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için gerekli tüm çalışmaları yine halkın isteklerine göre belirleyen Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz halka danışıyor
- Haberi
Ayaz, vatandaşla istişare yapıyor

Cuma Buluşmaları’nda her hafta bir mahallede cuma namazı çıkışında vatandaşlarla bir araya gelen Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, vatandaşların mahalleleri ile ilgili isteklerini kendilerinden dinliyor. Serdar Mahallesi’nde Mevlana Camii bahçesindeki buluşmada konuşan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Halkımızın beklentilerini karşılamaya çalışıyoruz. Kanuni olan, hukuki olan istekleri gücümüzün yettiğince, elimizden geldiğince yapıyoruz. Birinci ağızdan sizleri dinliyor, eksik olduğumuz konuları not alarak çözüme kavuşturuyoruz.


“ALLAH SIKINTILARINIZI GİDERSİN”
Ben seçim zamanı burada yaptığım konuşmada Serdar isminin askerin başı, komutan demek olduğunu belirterek buradan yola çıkacağımızı, bu mahallemizin ilçemizin başı olacağını söylemiştim. Ve bugün elhamdülillah Allah’a hamd olsun Serdar Mahallesi Başiskele’nin Merkez Mahallesi konumunda oldu. Bugüne kadar bu mahallemizde bizden önce kim taş taş üzerine koymuşsa hizmet vermiş, bu halk için dertlenmişse Allah da onların sıkıntılarını gidersin. 


İSTEK VE ÖNERİLERİ DİNLEDİ
Öncelikle bu belediyelerin birleşmesine vesile olanlardan Allah razı olsun. Şimdi Başiskele’miz 7 yıldızlı bir ilçe konumunda, Kocaeli’nin gözdesi bir ilçe. 2009 yılında burada 4 bin 973 nüfus varken şimdi bu sayı 11 bin 992 kişiye ulaştı. Her geçen gün yatırımlarla beraber nüfus artıyor, yapı artıyor, planlamalar değişiyor. Bütün bunlarla beraber hem yerleşik halkın beklentisini hem de yeni halkın hizmet beklentisini karşılamak için hızlı bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz” dedi. Serdar Mahallesi’ne yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgiler de aktaran Ayaz, daha sonra vatandaşların istek ve önerilerini dinledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ayaz,, vatandaşla, istişare, yapıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı