Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 13:06
 
Başiskele’de başarının sırrı uyum
Başiskele’de milletvekillerinin katılımıyla gerçekleştirilen istişare toplantısında yapılan hizmetler masaya yatırıldı. Milletvekili Katırcıoğlu, Başkan Ayaz’ın örnek projeler hayata geçirdiğini söylerken, Başkan Ayaz ve İlçe Başkanı Talus birliktelik ve uyuma dikkat çekti
- Haberi
Başiskele’de başarının sırrı uyum

Başiskele istişare toplantısı Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ev sahipliğinde, AK Parti Kocaeli milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Sami Çakır, AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Şahin Talus ile 37 mahalle muhtarının katılımıyla gerçekleşti. Mitza Cafe’de gerçekleştirilen toplantıda 2017 yılının değerlendirilmesi yapılırken, merkezi yönetim ve yerel yönetimin işbirliği içerisinde vatandaşa hizmet üretmek için birlikte çalışmasının önemine vurgu yapıldı.


“BAŞİSKELE’YE YAKIŞIR HİZMETLER”
Toplantıda ilk söz alan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, vatandaş odaklı çalıştıklarının altını çizerek, “Yapılan bütün hizmetler birlik, beraberlik ve uyum içerisinde gerçekleştiriliyor. Başiskelelilerin beklentilerine yönelik ve ilçemize yakışır hizmetler yapıyoruz. Söz verdiğimiz icraatları gerçekleştirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.  


KATIRCIOĞLU: BAŞKAN AYAZ GÖKYÜZÜNDE YILDIZ BIRAKMADI
Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Türkiye’nin gündeminden bahsettiği konuşmasında istihdam seferberliğinin, terörle mücadelenin ve Fetöyle mücadelenin devam ettiğini belirtti. Muhtarların bulundukları şehrin kılcal damarlarını besleyen damarlar olduğunu söyleyen Katırcıoğlu, “Muhtarlarımız mahallelerinde fiziki çalışmaların yanı sıra oradaki kişilerin hayatlarına da dokunuyor. Belediyelerimiz sosyal devlet, topluma ve insanlara dokunan projeleri hayata geçiriyor. Belediye Başkanımız Hüseyin Ayaz ise örnek gösterilecek projeler hayata geçiriyor. Adeta gökyüzünde yıldız bırakmadı kendisini tebrik ediyorum”  şeklinde konuştu. 


ÇAKIR: ORTAK BİR PAYDADA BULUŞALIM
Yine Kocaeli milletvekillerinden Sami Çakır ise; insanların yaşamı boyunca ihtiyaçlarının her an her gün yenilenerek devam ettiğini, ihtiyaçların sınırsız, kaynakların sınırlı olduğunu belirterek, “Bu çerçevede ortak bir payda yakalamak adına sizlerle beraberiz. Merkezi yönetim olarak bizler neler yapabiliriz diye sizlere geldik ” dedi.


“BAŞİSKELE’DE BAŞARININ SIRRI UYUMDUR”
AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus ise “Başiskele’de başarımızın sırrı aramızdaki uyumdur. Belediye başkanımız, muhtarlarımız, teşkilatımız 24 saat vatandaşlarımız için çalışıyor. Böylelikle başarı doğuyor. Dedi. Daha sonra Muhtarlar Başiskele Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Altıntaş öncülüğünde mahallelerinde özellikle diğer kurumlarla ilgili yaşadıkları bazı sorunların merkezi yönetimin çözüm bulması noktasındaki taleplerini Kocaeli milletvekillerinden Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Sami Çakır’a sözlü ve yazılı olarak sundular. 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı