Haber Detayı
12 Ekim 2017 - Perşembe 21:01
 
Başiskele’de halkın emri BAŞTİM ile baş üstüne!
“7 Yıldızlı Kent” sloganı ile yola çıkan ve her geçen gün yıldızı daha da parlayan yatırımların kenti Başiskele’de dikkat çeken bir hizmet hayata geçiyor.
- Haberi
Başiskele’de halkın emri BAŞTİM ile baş üstüne!

Başiskele Belediyesi BAŞTİM projesiyle Başiskele Toplumsal İletişim Merkezi hizmetini hayata geçiriyor. Yeni belediye hizmet binasına taşınan Başiskele Belediyesi, 2009 yılından bu yana “Başiskele’nin Emrindeyiz” sloganıyla yürütmüş olduğu çağrı merkezi çözüm masası projesini geliştirerek BAŞTİM Toplumsal İletişim Merkezi haline dönüştürdü. Her geçen gün nüfusu artan ve talepleri zamanında karşılayan Başiskele Belediyesi, BAŞTİM projesiyle çağrı merkezi, çözüm masası, mobil iletişim, birim vatandaş temsilciliği ve semt konakları temsilcilikleri ile vatandaşların talep, öneri ve isteklerini 7/24 alıp ilgili birimlere aktarıyor.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, 16 Ekim Pazartesi günü saat 10.00’da Yeni Belediye Hizmet Binası meclis salonunda basın toplantısı düzenleyerek BAŞTİM projesini kamuoyuna duyuracak. Tüm basın mensuplarının katılımının beklendiği toplantıda Başkan Ayaz, projenin tanıtımını yapacak ve ardından basın mensuplarına çağrı merkezi, çözüm masası hizmetlerini gösterecek. Başkan Ayaz yine farkını gösteriyor ve birçok belediyede olan çağrı merkezi ve çözüm masası hizmetine başka bir soluk getiriyor. BAŞTİM projesiyle Başkan Ayaz, “Başiskele’nin emri başımızın üstüne vatandaşımızın talep, istek ve önerileri bizler için çok önemli.” dedi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başiskele’de, halkın, emri, BAŞTİM, ile, baş, üstüne!,
Yorumlar
Haber Yazılımı