Haber Detayı
10 Kasım 2017 - Cuma 09:11
 
Başiskele’de toplu sözleşme imzalandı
Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, kadro öncesi taşeron işçilerine toplu sözleşme yapılması için gerekli girişimlerde bulundu.
- Haberi
Başiskele’de toplu sözleşme imzalandı

Başkan Ayaz’ı ziyaret eden Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy ve yönetim kurulu, Başiskele’de çalışan tüm taşeron işçilerinin sendikalı olmaları ve toplu sözleşme yapılabilmesine katkı sağlayan Başkan Ayaz’a teşekkür etti. Aynı gün işçilerle bir araya gelen Başkan Ayaz ve Ersoy Başiskele’de 370 taşeron işçilerinin sendikalı olma ve sözleşme yapmaya ortak oldular. İşçiler, Ayaz’a teşekkür ederek mutlu olduklarını ifade ettiler. Sendika başkanı Ersoy konuşmasında, “Başiskele Belediye Başkanımıza seçildiği günden bugüne kadar hem kadrolu işçilerin sözleşme, hak ve menfaatlerinin en üst seviyeye çekmesi, hem taşeron çalışanlarının sendikalı olma ve sözleşme yapmalarına imkan sağlamasından dolayı sendika ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.


HAYIRLI OLSUN
Başkan Ayaz ise konuşmasında, “Yakın zamanda sizlerle de paylaştığımız üzere yine bir değerlendirmeden geçerek belediyemiz mükemmellik yolunda bir adım daha attı. Kaliteli işler kaliteli personel ve ekipten çıkar. Buna borçlu olduğumuz tüm çalışanlarımız bizler için büyük önem arz etmektedir. Tüm taşeron işçilerimize bu toplu sözleşme hayırlı olsun” dedi.  

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı