Haber Detayı
20 Kasım 2017 - Pazartesi 12:55
 
Başiskele’ye mükemmellik ödülü
EFQM Mükemmellik Modeli ve kalite yolculuğunda önemli adımlar atan Başiskele Belediyesi Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, yarın Zorlu Center’a Türkiye Mükemmellik Ödülünde 4. Yıldız belgesini almaya gidiyor.
- Haberi
Başiskele’ye mükemmellik ödülü

Başiskele Belediyesinin değerlendirilmesi, belirlediği misyon ve vizyonu ile birlikte temel kuvvetli yönlerinin ve olası iyileştirme alanlarının farkına varabilmek için her yıl Türkiye Kalite Derneği’nden her biri alanında uzman 6 değerlendirici heyetin belediyenin mükemmellik modeli ve kalite çalışmalarını yerinde incelemişti. Saha ziyaretlerini tamamlayan ekip geri bildirim raporunu hazırlayarak Türkiye Mükemmellik ödülü yürütme kuruluna bildirdi. 

KOCAELİ’DE İLK
Sonuçlara göre Kocaeli’de ilk, Türkiye’de sayılı olan Mükemellikte 4 yıldız belgesini almaya hak kazanan Başiskele Belediyesi, Başkan Hüseyin ve kalite ekibiyle birlikte bugün 26.sı Kalite Kongresi için Zorlu Center’e gidiyor. Öncü ve örnek hizmetleriyle her zaman Kocaeli’de ve Türkiye’de ilk birçok uygulamayı ve projeyi kentine kazandıran Başkan Ayaz, hizmet yönetiminde de bu tavrından vazgeçmiyor. Başkan Ayaz’ın Hedefi Türkiye’de sadece iki belediyenin sahip olduğu Türkiye Mükemellik Ödülünü henüz 8 yaşında genç bir ilçe belediyesi olarak kentine kazandırmak. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı