Haber Detayı
28 Eylül 2017 - Perşembe 10:27
 
Başkan Ayaz halkla iç içe
Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve onlarla sohbet eden, onların istek ve şikâyetlerine çözüm olmaya çalışan Başkan Ayaz yine halkla iç içeydi. Esnafları ziyaret eden Ayaz, yerinde olmayanlara da kendi eliyle not yazıp bıraktı
- Haberi
Başkan Ayaz halkla iç içe

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve onlarla sohbet eden, onların istek ve şikâyetlerine çözüm olmaya çalışan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz yine halkla iç içeydi. Düzenlenen halk günlerinde ve vatandaşlarla karşılaştığı her ortamda tüm soruları büyük bir içtenlikle cevaplayan, çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Vatandaşlarla selamlaşıp sohbet eden, isteklerini kendilerinden dinleyip işyerlerine ziyarette bulunan Başkan Hüseyin Ayaz işyerlerinde olmayanlara da kendi el yazısıyla not bıraktı.


İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE
Başiskelelileri evlerinde, hasta ve yaşlı ziyaretlerinde, işyerlerinde, cenazelerinde ve düğünlerinde, iyi kötü hiçbir gününde yalnız bırakmayan Başkan Ayaz, geçtiğimiz gün ilçede hizmet eden esnafları iş yerlerinde ziyaret etti. Esnaf ve çalışanlarla sohbet eden, onların isteklerini dinleyen Başkan Ayaz, iş yerlerinde olmayan esnaflara da kendi el yazısıyla notlar bıraktı. Marketlerde alışveriş yapan ilçe halkıyla da sohbet eden Başkan Ayaz, onlarında isteklerini de dinlemeyi ihmal etmedi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Ayaz, halkla, iç, içe,
Yorumlar
Haber Yazılımı