Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 11:40
 
Başkan Mehmet Ellibeş gazetecileri ağırladı
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş her sene geleneksel hale getirdiği gazetecilerle buluşma etkinliğini bu yıl da Yazlık Ilıca Restoran’da gerçekleştirdi
- Haberi
Başkan Mehmet Ellibeş gazetecileri ağırladı

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş her sene geleneksel hale getirdiği gazetecilerle buluşma etkinliğini bu yıl da Yazlık Ilıca Restoran’da gerçekleştirdi. Gazetecilerin ağırlandığı yemekli etkinlikte Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti başkanı Çetin Gürol’un yanı sıra, kentimizde faaliyet gösteren basın yayın kuruluşlarının temsilcileri ile muhabirler yer aldı. Yemek öncesi Başkan Ellibeş masaları gezerek gazetecilerle sohbet etti. 


GÜROL: GÜZEL BİR ÇALIŞTAY OLACAK
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in gazetecileri ağırladığı etkinlikte yemek öncesi açıklamalarda bulunan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle bir aradayız. Bizim olmazsa olmazımız 16 Ocak Basın Onur Günüdür. Çünkü Gazi Mustafa Kemal’in ilk ve tek basın toplantısı bizim kentimizde yapıldı. 16 Ocak’ta çok güzel bir çalıştay yapacağız. 128 meslektaşımızı bu yıl bilgisayar dağıtımı yapılacak. Evler konusunda 16 Ocak’ta sayın bakanımızın bir açıklama yapmasını bekliyoruz” dedi. 


ELLİBEŞ: DOSTLAR BİR ARAYA GELMELİ
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol’un ardından konuşan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Biz bir takım fırsatları değerlendirerek bir araya gelmeliyiz. Dostlar fırsatları oluşturarak olabildiğince bir araya gelmelidir. Çalışan Gazeteciler Günü bir fırsattır dedik. İyi de yapıyoruz. Bir araya geliyoruz. Geleceğe birbirimizden alacağımız güçle umutla giriyoruz. Tek arzum sevgi ikliminin yaygınlaşmasıdır. Seneye İnşallah burada buluştuğumuzda 2018 yılı beklentilerimizin gerçekleştiği bir yıl olur. Bu buluşmanın mutluluğunu yaşattığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz ve 16 Ocak Basın Onur Gününüz kutlu olsun. Cemiyet yönetimini de tebrik ediyorum. " dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Mehmet, Ellibeş, gazetecileri, ağırladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı