Haber Detayı
02 Ekim 2017 - Pazartesi 13:26
 
Belediye İş Hanı’nda FETÖ izleri
FETÖ’nün yayın organı Zaman gazetesinin tabelasının Belediye İş Hanı’ndan hala sökülmediği görüldü. Bu durum, yereldeki FETÖ ile mücadele konusunda ne kadar pasif kalındığını gözler önüne serdi.
- Haberi
Belediye İş Hanı’nda FETÖ izleri

CANER AKTAN - Halk arasında “Belediye İş Hanı” olarak bilinen ancak gerçek ismi “İzmit Belediyesi Çarşı İş Hanı” olan İzmit’in en eski ve köklü iş merkezinde FETÖ’nün izleri hala silinememiş. Birçok dernek, sivil toplum kuruluşu, sendika ve iş yerlerine ev sahipliği yapan iş hanında hala FETÖ’nün yayın organı Zaman gazetesinin tabelası bulunuyor.


BİTMEYEN TADİLATLAR
İzmit’in en işlek caddelerinden biri olan Fethiye Caddesi ve Yürüyüş Yolu’nun kesişiminde bulunan Belediye İş Hanı, sık sık bitmeyen tadilatlarla gündeme geliyor. Uzun yıllar tadilat yapılmayan iş hanının koridorları ve duvarları oldukça bakımsız kalmış. İş hanında faaliyet gösteren esnaf ve firmalar da bu durumdan şikayetçi.


FETÖ’NÜN İZLERİ DURUYOR
Hükümetin FETÖ ile mücadelesi ülke genelinde sürerken, yerelde ise hala FETÖ’nün izleriyle karşılaşmak mümkün. Bir zamanlar Türkiye’nin en çok satan gazetesi olan ve FETÖ’nün yayın organı olarak bilinen Zaman gazetesinin tabelası hala iş hanı girişinde duruyor. Bu durum, iş hanı yönetiminin sorumsuzluğunu gözler önüne seriyor. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediye, İş, Hanı’nda, FETÖ, izleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı