Haber Detayı
14 Kasım 2017 - Salı 07:47
 
Cengiz Sarıbay annelerin emrinde
Kocaeli Anneleri Derneği Yönetimi, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ı ziyaret etti. Sarıbay, annelere, “7/24 emrinizdeyim” dedi
- Haberi
Cengiz Sarıbay annelerin emrinde

Sosyal medya üzerinden örgütlenerek ilimizdeki yardıma ihtiyacı olan annelere el uzatan Kocaeli Anneleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hande Kaya ve yönetim kurulu üyeleri CHP İl Örgütü’nü ziyaret ederek derneğin 22 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan tanıtımına davet ettiler. Ziyarette il yöneticileri Bilgi Dehmen, Naim Keskin, Adnan Tok, Selim Yıldız, Ali Akdemir, Kadın Kolları İl Başkanı Sevim Pekyörür de yer aldı. 


7/24 EMRİNİZDEYİM 
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay,  “Dernekçilik gönüllülük esasına dayanan bir konudur. Böyle bir çalışma yapmanız, yardıma ihtiyacı olan kişilere el uzatmanız, gözyaşlarının kurumasına destek vermeniz çok güzel bir şey. Kutsal bir görev yapıyorsunuz. Zaten annelik çok kutsal bir mertebedir. Başarılı olacağınıza inanıyorum. Siyaseten ve insan olarak üstümüze düşen ne varsa her türlü desteği vermeye hazırız. 7/24 emrinizdeyim” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı