Haber Detayı
28 Eylül 2017 - Perşembe 11:17
 
D- 100 İzmit Mevkii’nde yollar tek şeride düşecek
Büyükşehir Belediyesi aydınlatma direklerinin bakımı nedeniyle D-100 Karayolu İzmit mevkiinde, şerit daraltılması ve tek yönlü trafik uygulaması yapacak
- Haberi
D- 100 İzmit Mevkii’nde yollar tek şeride düşecek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Trafik Düzenlenme Komisyonu’nun aldığı karar doğrultusunda, “Yol ve Sanat Yapıları İkmal İnşaatı Yapımı İşi” kapsamında, İzmit ilçesi D-100 Karayolunun belirli bölgelerinde, şerit daraltma veya tek şerit olarak yolu daraltma uygulaması gerçekleştirilecek. Dün başlayan çalışmalarla D-100 Karayolunun üzerinde aydınlatma direklerinin bakımı yapılacak.   

TRAFİĞİN YOĞUN OLMADIĞI SAATLERDE 
Belirlenen bölgelerde yapılacak çalışmalar, 09.15–16.30 saatleri arasında ve saat 19.00’dan sonra gerçekleştirilecek. Böylelikle çalışmalar mesai başlangıcı ve bitiş saatlerine denk gelmeyecek şekilde yapılarak, trafik akışının engellenmemesi amaçlanıyor.  
  
TRAFİK VE YÖNLENDİRME LEVHALARI
Alınan karar doğrultusunda çalışma yapılan bölgelerde Büyükşehir Belediyesi Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri uyarıcı trafik işaret ve yönlendirme levhaları yerleştirecek. Böylelikle sürücülerin çalışma yapılan bölgelerde dikkatli olması sağlanacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: D-, 100, İzmit, Mevkii’nde, yollar, tek, şeride, düşecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı