Haber Detayı
13 Ekim 2017 - Cuma 07:31
 
Duyar’ın listesine seçim kurulu ayarı
Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Serhat Duyar, geçtiğimiz günlerde yapılan suç duyurusunun sonuçlarını kamuoyuyla paylaşarak iddiaların yanıtladı
- Haberi
Duyar’ın listesine seçim kurulu ayarı

Kocaeli Adliyesi önünde bugün basın açıklaması gerçekleştiren Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Serhat Duyar liste iddialarına cevap verdi. Duyar; “Dün açıklanan kararı siz kamuoyu ile paylaşmış oluyoruz. İtirazlar ile ilgili karar verildi. Yapılan suç duyurusu neticesinde 5 kişiden 3 kişinin parti üyesi olmadığı açıklandı. Yine bu itirazlar neticesinde 2 kişi listeye eklendi” ifadelerini kullandı.

İtirazların son derece normal olduğunu belirten Duyar, “Arkadaşların itirazları son derece normal. Anormal olan şey ise sanki bir olay varmış gibi aktarılmasıdır. Kaldı ki il başkanlığına aday olan bir kişi partiye üye bile değil. Buradaki bir diğer iddia ise hayatını kaybeden bir partilinin listede adı olması. Ben 6 Nisan’da göreve geldim. Göreve geldiğim tarihten önce bu isim hayatını kaybetmiş. Bunu daha önceki il yönetiminin düşürmesi gerekirdi” dedi. Son olarak başkan Duyar, kongre Mustafa Destici’nin de katılacağı il kongresine herkesi davet ederek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Duyar’ın, listesine, seçim, kurulu, ayarı,
Yorumlar
Haber Yazılımı