Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 14:57
 
Eski başkanlar istişarede buluştu
Geçmiş dönemlerde görev yapmış olan eski ilçe belediye başkanlarıyla bir araya geldikleri istişare kurulu toplantısında konuşan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Başkanlarımız görev sürelerinde parti politikalarına uygun ne gerekiyorsa onu yaptılar. Hizmetin millete ulaşmasında başkanlarımızın fedakarlıklarını biliyoruz” dedi
- Haberi
Eski başkanlar istişarede buluştu

AK Parti’de istişare kurulu toplantıları devam ediyor. Geçtiğimiz hafta geçmiş dönemde ilçe başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve milletvekilleri bu hafta Marina Kafe’de geçmiş dönemde görev yapmış olan ilçe belediye başkanlarıyla buluştu. İstişare kurulu toplantısına AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın yanı sıra AK Parti Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, Sami Çakır ve geçmiş dönemlerde görev yapmış ilçe belediye başkanları katılım gösterdi. 

 

“FEDAKARLIKLARINI BİLİYORUZ”
Programda konuşan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Geçen hafta olduğu gibi istişare kurulu toplantımızı yapıyoruz. Geçen hafta geçmiş dönemde görev yapmış ilçe başkanlarımızla bir araya gelmiştik. Bu hafta da geçmiş dönemde görev yapan belediye başkanlarımızla buluştuk. Kent ve ülke gündemine ilişkin müzakerelerde bulunuldu. İnşallah önümüzdeki hafta istişare kurullarımızdan geçmiş dönem il yöneticilerimizle bir araya geleceğiz. Yarın il kadın kollarımızın kongresine başkanlarımızı davet ettik. 2019 seçimleri öncesi neler yapabilirizi konuştuk. Başkanlarımız “Üzerimize düşen görevi yaparız” mesajı verdi.  Başkanlarımız görev sürelerinde parti politikalarına uygun ne gerekiyorsa onu yaptılar. Hizmetin millete ulaşmasında başkanlarımızın fedakarlıklarını biliyoruz. İl Gençlik kollarımızın kongresine de başkanlarımızı davet ettik. Ben belediye başkanlarımıza emeklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

 

GÜZEL ŞEYLER ÇIKTI ORTAYA
Ceyhan’ın ardından söz alan Gölcük Eski Belediye Başkanı İsmail Barış AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a istişare kurulu toplantısı düzenlemesinden ötürü teşekkürlerini sunarak, “Uyumun güçlü olduğu bir teşkilatımız var. İstişaremiz sonucunda çok güzel şeyler çıktı ortaya. Ben bu istişarelerin devam etmesi bekliyoruz” değerlendirmesinde bulundu.  

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı