Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 14:26
 
Galip Gündoğdu: İnancımız üst seviyede
Kocaelispor’da göreve geldiği günden itibaren pozitif bir etki bırakan teknik direktör Galip Gündoğdu, gündeme dair açıklamalarda bulundu
SPOR Haberi
Galip Gündoğdu: İnancımız üst seviyede

MENTAL AÇIDAN TOPARLADIK 
Fatih Kavlak’tan boşalan teknik direktörlük koltuğuna getirilen tecrübeli teknik adam Galip Gündoğdu, Antalya kampının kendileri için çok iyi geçtiğini belirtti. Gündoğdu, “Burada yaptığımız 4 antrenman ile kampa katıldık. Ekip olarak bizim kampa gidişimizin asıl sebebi de takım içerisinde oluşan moral düşüklüğünü hem antrenmanlarla hem de mental açıdan yukarılara çekmekti. Antalya’daki son 4 günümüzde moral ve motivasyonumuz üst seviyeye çıktı.” dedi. 


KOCAELİSPOR MARKA BİR KULÜP
Takım olarak oynadıkları 3 hazırlık müsabakasında da artan bir performansın söz konusu olduğunu, lige kadar daha çok iyi olacaklarına inandığını ve takıma güvendiğini söyleyen tecrübeli teknik adam, “Kocaelispor’dan gelen teklifi kabul ederken geçen seneki oyunculardan kurulu olması ve geçen sezon bu takımın ortaya performansını ele aldık. Biz bu ekibi, o performansa yeniden kavuşturabileceğimizi düşündüğümüz ve inandığımız için geldik. Öte yandan Kocaelispor marka bir kulüp, bu kulüpte yer alma düşüncesi bizi etkiledi. 


BEKLENTİLERİMİZİ BOŞA ÇIKARMADILAR 
Oyuncuların performansından memnun olduğunu belirten kurt hoca, “ Beklentilerimizi boşa çıkarmadılar. 26 kişi ile gittiğimiz kampta genelde 15-16 oyuncuya şans verebildik. Bunu da oyuncularımla paylaştım. Bizim ekip olarak bir an önce üst sıralara tırmanmaya ve durumumuzu düzletmeye ihtiyacımız var. O yüzdendir ki zorlu lig maratonunda kullanacağım oyunculara daha çok şans vermem gerekiyordu. Takibi gençleri götürdük, onlara da hazır olun mesajı vermek istedik” şeklinde konuştu. 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı