Haber Detayı
16 Ekim 2017 - Pazartesi 08:31
 
Gölkay Park kime kiralandı?
Gölkay Park içinde bulunan, Bıçkıdere Göleti su kayağı tesisleri, 7 yıllık işletmecisi olan Özgür Yalçın’a 5 yıllığına yeniden kiralandı
- Haberi
Gölkay Park kime kiralandı?

İzmit Belediyesi Encümen Toplantısı Emine Zeybek başkanlığında Belediye Encümün Komisyon Odasında toplandı. 13 iş yerinin ihaleye çıktığı komisyon toplantısında 7 iş yeri kiraya verilirken 6 iş yerine ise talip çıkmadı. Gölkay Park’ta bulunan Bıçkıdere Göleti su kayağı tesisleri ise bu tesislerin 7 yıllık işletmecisi olan Özgür Yalçın’a 5 yıllığına yeniden kiralandı. 


TESİSLERE TEK KATILIMCI
Gölkay Park içinde bulunan Bıçkıdere Göleti su kayağı tesisleri, bölgenin 7 yıldır işletmecisi olan Özgür Yalçın’a 5 yıllığına kiralandı. 2.000.50 TL’den ilk iki yılı peşin daha sonraki 3 yılı peşin olmak üzere kiralanan su kayağı tesislerinin 5 yıllık işletmeciliğini ihalenin tek katılımcısı olan Özgür Yalçın kazanırken, İzmit Belediyesi’nin ihaleye çıkardığı 6 işyerine talip çıkmadı.  


TEK TALİP
Karabaş Mahallesi Hafız Selim Efendi Sokakta bulunan, 626 metrekarelik açık otopark, aylık muhammen bedeli 4 bin 620 TL’den birer yıllığı peşin olmak şartı ile Emre Kovar’a verildi. Ayazma Mahallesi Gedikli Sokakta bulunan, aylık muhammen bedel 4 bin 759 TL olan, 25 metresi kapalı 250 metrekaresi açık olan Büfe Çay Bahçesi ihalesini Hakan Kedikli kazandı.


TEKNİK ALT YAPI İHALESİ VERİLDİ
Yeni Doğan Mahallesi Şerif Meydanı Sokak Kanal Üstü belediye dükkanları 9 Metrekare Dernek Lokali 100 lira muhammen bedeliyle Kocaeli Genç Roman Turizm Kültür ve Sanat Etkinlikleri Dayanışma Derneği adına Ceyhun Evran aldı. Alikahya Fatih Mahallesi Selim Paşa Caddesi’nde bulunan aylık muhammen bedeli 2 Bin 850 TL olan, Teknik Alt Yapı alanı ihalesini, Kule Hizmetleri Adına Sinan Taştekin kazandı.


KAFERTAYA 800 LİRAYA KİRALANDI
Karadenizliler Mahallesi Çarşı Başı Caddesi’nde bulunan kafeteryaya Mustafa Çetin ve Bilal Gündüz adında ki katılımcılar talip oldu. 5 tur süren ihale neticesinde 500 lira ile başlayan açık artırmada, en son kapalı zarf usulü ile Bilal Gündüz aylık 800 TL’ye 3 yıllığına kafeteryanın işletmecisi oldu. Alikahya Fatih Mahallesi Sultan Murat Caddesinde ki 165 metrekarelik oto yıkama yeri ihalesine, ilk başta iki istekli katılımcı yer aldı. Ancak katılımcılardan Abidin Eşkin çekilince ihaleyi Çetin Erdem 2 Bin 450 aylık muhammen bedeli ile ihaleyi kazandı.


SÖZLEŞMESİ FES EDİLDİ 
Mehmet Ali Paşa’da bulunan 3262 ada 2 nolu parseldeki bina Encümen kararıyla kamulaştırılırken, kiraladığı iş yerine açmayan ve Belediye’nin uyarılarına uymayan Mustafa Keleş’in işlettiği Alikahya Fatih Mahallesi’nde bulunan büfenin sözleşmesi fesih edildi.  Topçular aile sağlık merkezinde bulunan kiracılık sözleşmesi de usullere uymadığı gerekçesi ile sözleşmesi fesih edildi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gölkay, Park, kime, kiralandı?,
Yorumlar
Haber Yazılımı