Haber Detayı
25 Kasım 2017 - Cumartesi 11:05
 
'Hizmetleriniz asla unutulmaz'
AK Parti İlçe Kadın Kolları’nın toplantısına konuk olan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Hiçbir beklentiniz olmadan dava aşkıyla görev yaptınız. Hizmetleriniz asla unutulmaz” dedi
- Haberi
'Hizmetleriniz asla unutulmaz'

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevil Özbek ve yönetiminin kongre öncesinde son yönetim kurulu toplantısına katıldı. Başkan İsmail Baran’ın eşi Bilge Baran ile birlikte katıldığı toplantıya ayrıca AK Parti Körfez İlçe Başkanı Osman Badem ve eşi Zeynep Badem, İl Kadın Kolları Başkan Yardımcıları Fatma Dizdar ve Şafak Durak, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevil Özbek ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.


DESTEĞİNİZ BÜYÜK OLDU
İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevil Özbek, güzel bir görev dönemi geçirdiklerini belirterek, yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Özbek, “Gerçekten de bir aile çatısı altında kimseyle kişisel hiçbir husumet olmadan görevimizi yerine getirdik. Tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Tabi görev sürecimiz boyunca hem İlçe Başkanımız Osman Badem hem de Belediye Başkanımız İsmail Baran ve eşi Bilge Baran da desteklerini bu süreç boyunca eksik etmediler” ifadelerini kullandı.


DİMDİK DURMAK YAKIŞIR
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran da yaptığı kısa konuşmada davetten dolayı teşekkür ederek, “Kadın kollarımız ile tüm seçimlerde birlikte sahadaydık, gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık. Gerçekten büyük emek verdiniz. Evinizden, ailenizden feragat edip dava için sahadaydınız. Öyle bir dava liderimiz var ki; Bizlere de o dava liderinin yanında dimdik durmak yakışır” ifadelerini kullandı.


GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTINIZ
AK Parti İlçe Başkanı Osman Badem de konuşmasında Sevil Özbek ve onun yönetiminde yer alan isimlere görev süreçleri boyunca yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, “Sözün bittiği yer. Hiç bir menfaat ve bireysel talep beklemeden gece gündüz çalıştınız. Bu dava için verdiğiniz çaba ve emek asla unutulmaz” ifadelerini kullandı. Yapılan konuşmaların ardından Sevil Özbek’in yönetiminde yer alan isimler sürpriz yaptı ve pasta kesimi gerçekleştirildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 'Hizmetleriniz, asla, unutulmaz',
Yorumlar
Haber Yazılımı