Haber Detayı
10 Ekim 2017 - Salı 08:51
 
Hüseyin Ayaz eksiklerini soruyor
Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Cuma Buluşmaları” programları kapsamında Yaylacık Mahallesi sakinleriyle buluştu. Ayaz, “Eksiklerimizi görmek için sizlerleyiz” dedi
- Haberi
Hüseyin Ayaz eksiklerini soruyor

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, başkan yardımcıları, birim müdürleri, meclis üyeleri ve muhtarlarla birlikte her cuma günü bir mahallede halkla buluşuyor. Cuma Buluşmaları’nın bu haftaki durağı Yaylacık Mahallesi’ydi. Ayaz burada yaptığı konuşmada “Türkiye’nin ilerlemesine, güçlenmesine karşılık biz de yerelde aynı istikametten güç alarak bu gücü Başiskele’nin gelişmesine ve güçlenmesine yansıtıyoruz.  Eksiklerimizi görmek için sizlerleyiz. Bu eksikliklerimizi tamamlamak için ilk günkü heyecan ve sevgiyle devam ediyoruz. İlk günkü ürkekliğimiz yok, artık Başiskele’nin geneline hâkimiz.


NÜFUS İKİ KATINA ÇIKTI
Başiskele’ye her gün 10 aile Başiskele’ye yerleşiyor. 50 binle başladığımız ilçemizde nüfusumuz bugün 2 katına çıktı. Hem yeni gelen komşularımızın beklentilerini, hem de mevcut komşularımızın beklentilerini karşılamak için gecemizi gündüzümüze katarak sürekli çalışıyoruz. Zaman zaman muhtarlarımızla çalışmaları takip ediyor, meclis üyelerimizle değerlendirmeler yapıyor Başiskele’nin gelişmesiyle ilgili ne tür adımlar atmamız gerektiği konusunda kararlar veriyoruz” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hüseyin, Ayaz, eksiklerini, soruyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı