Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 12:53
 
İsmail Yıldırım: 'Partililiğimi kimse sorgulayamaz'
Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İYİ Parti Karamürsel İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ettikten sonra hakkında yapılan eleştirilere cevap verdi
- Haberi
İsmail Yıldırım: 'Partililiğimi kimse sorgulayamaz'

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yuıldırım, hakkındaki eleştirilere şöyle cevap verdi: ”Karamürsel ilçemizde ataması gerçekleşen İyi Parti İlçe Başkanına yapmış olduğum ziyaret üzülerek görmekteyim ki farklı mecralara çekilmektedir. 4 seneye yakın bir süredir Karamürsel Belediyesi meclis üyeliğimizi yapan Sn. Mehmet Baş’ın İyi Parti İlçe Başkanı olarak atanması sebebiyle kendisine yapmış olduğumuz nezaket ziyareti üzerinden şahsımın AK Parti’liliği başta olmak üzere çeşitli eleştiriler yapılmaktadır. Bilinmelidir ki siyasete girdiğim günden bu güne düşündüğünü söyleyen, inandığını yapan biri oldum.


VAR GÜCÜMLE ÇALIŞIYORUM
18 ağustos 2010 tarihinde Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı Kocaeli mitinginde zat-ı alilerinin elimi kaldırmasıyla katıldığım AK Parti davasının bir ferdi olmaktan onur ve gurur duymaktayım. O tarihten itibaren her platformda ifade ettiğim gibi Adalet ve Kalkınma Partisi şahsım için bir partiden ziyade bir davadır. Bu Davanın ilçemizde daha geniş kitlelere ulaşması içinde var gücümle çalışmaktayım. 


TÜRLÜ BEDELLER ÖDEDİM
Davamızın lideri, mazlum milletlerin hamisi Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a, davama, partime ve teşkilatıma bağlılığımı sorgulamak, kimsenin haddine değildir. Karamürsel siyasetinde kendilerine yer açmak için bu ziyaretten farklı anlam çıkarmaya çalışanlar bilsinler ki; İsmail Yıldırım bu davaya belediye başkanlığına devam etmek için katılmamıştır. Türlü bedeller ödeyerek, tepkilere göğüs gererek girdiğim bu davada dün nasıl var gücümle çalıştımsa, bundan sonra da aynı şekilde AK Parti Teşkilatlarımın bir bireyi olarak aynı azim ve gayretle çalışmaya devam edeceğim.” 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı