Haber Detayı
07 Ekim 2017 - Cumartesi 13:43
 
İzmitliye eğlence haram..!
İlimizde eğlence sektörünün önde gelen isimlerinden Hakan Çınar’ın işletmeciliğini yaptığı Jolly Joker’de sahne alan Koray Avcı, mekanın ruhsatı olmadığı gerekçesiyle sahneden indirildi. Belediye ve asayiş ekipleri tarafından konseri yarıda kesilen Koray Avcı ve konseri izleyenler neye uğradığını şaşırdı
- Haberi
İzmitliye eğlence haram..!

GEREKÇE; MÜZİK RUHSATI YOK
Kocaeli’de eğlence sektöründe önde gelen isimlerinden Hakan Çınar’ın işletmeciliğini yaptığı Jolly Joker geçtiğimiz akşam ünlü sanatçı Koray Avcı’nın konseriyle açılış yapacaktı. 81 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen asayiş uygulamasında İzmit de nasibini aldı. Uygulamada Koray Avcı’nın sahne aldığı mekanda da denetleme yapıldı. Mekanın canlı müzik ruhsatı olmadığını tespit eden asayiş ekipleri Avcı’yı sahneden indirip, mekanı boşalttı. 


PATRON: “DURUMU DÜZELTECEĞİZ”
203 lira ile 68 lira arasında değişen bilet paraları Avcı’yı dinlemeye gelenlere iade edilirken, açıklama yapan işletme yetkilisi Hakan Çınar, “Canlı müzik için Ankara’dan ruhsat aldık. Fakat burada Büyükşehir Belediyesi’ne ruhsat ulaşmadığı için bir problem ortaya çıktı. Bu durumu en kısa sürede düzelteceğiz” dedi. Polis ve belediye ekipleri, tarafından sahneden indirilen Koray Avcı yaptığı açıklamada, “İleri tarihte İzmit’te tekrar sahne almak için geleceğim” dedi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İzmitliye, eğlence, haram..!,
Yorumlar
Haber Yazılımı