Haber Detayı
10 Ocak 2018 - Çarşamba 12:23
 
Kadir Durmuş mazbatasını aldı
Kadir Durmuş, mazbatasını aldı Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası kongresinde başkan seçilen Kadir Durmuş mazbatasını aldı
KOCAELİ Haberi
Kadir Durmuş mazbatasını aldı

Geçtiğimiz hafta yapılan Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası 3. Olağan Kongresi’nde tekrar başkan seçilerek güven tazeleyen Kadir Durmuş, Kocaeli Adliyesi’ne gelerek mazbatasını aldı. Durmuş’a mazbatasını İzmit İlçe Seçim Kurulu Başkanı Mehmet Yıldırım verdi.


ODA ÇALIŞMIYOR DİYENLERE CEVAP
Mazbatasını aldıktan sonra Adliye önünde kısa bir açıklama yapan Durmuş, “Oda olarak mutluyuz ve gururluyuz. Kongremizi hayırlısıyla bitirdik. Bir şölen içerisinde gerçekleşen genel kurulumuz önce Kocaeli esnafına daha sonra Türkiye’ ye hayırlı olmasını dileriz. Önümüzdeki dönemde yetiştiremediğimiz işleri inşallah yapacağız. Esnafıma güveniyorum. Onlar da bana güvendiği sürece daima onların yanında olacağım. Kongrede ‘oda çalışmıyor’ diyenlere de buradan ne kadar hızlı başladığımızı gösteriyoruz. Yarın maliye bakanının katılacağı Türkiye Esnaf Sanatkarlar Odası’nın toplantısına gideceğim. Normalde bu tür eleştirilere cevap vermem ama nasıl çalıştığımızı görsünler istiyorum” ifadelerini kullandı. 

 

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Etiketler: Kadir, Durmuş, mazbatasını, aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı