Haber Detayı
26 Eylül 2017 - Salı 08:43
 
Kadriye Anne’den sürpriz ziyaret
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü “Alo Evlat Hattı” projesi sayesinde 89 yaşında ki Kadriye Demir hayata yeniden bağlandı. Yapılan hizmetlerden dolayı Kadriye anne, Başkan Üzülmez’i ziyaret ederek teşekkür etti
- Haberi
Kadriye Anne’den sürpriz ziyaret

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in en çok önem verdiği projelerinden biri olan “Alo Evlat Hattı” ekipleri, Kartepeli ihtiyaç sahiplerinin imdadına yetişmeye devam ediyor.  “İhtiyacınız olduğunda evladınız kapıda” sloganıyla, Kartepeli hemşerilerinin iyi günde kötü günde yanlarında olmak ve temel ihtiyaçların karşılanması adına, Başkan Üzülmez’in sosyal belediyecilik hizmetleri çerçevesinde hayata geçirdiği “Alo Evlat Hattı” projesi görevlileri, Kartepe’deki ihtiyaç sahibi yaşlı ve kimsesizlerin sorunlarına çözüm olmaya devam ediyor. 

ÜZÜLMEZ’İ ZİYARET ETTİ
Alo Evlat Hattı’nın 0 262 371 11 71 nolu telefonuna 7/24 ulaşan Kartepelilere, bir evlattan istenebilecek tüm temel ihtiyaçların karşılanması noktasında yardımcı olan görevliler, 89 yaşında ki Kadriye Demir annenin isteğini yerine de getirdiler. Alo Evlat Hattı ekipleri tarafından yapılan hizmetlerden dolayı bizzat teşekkür etmek isteyen Kadriye Demir, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’i makamında ziyaret etti.  Üzülmez, Kadriye annenin elini öpüp hayır duasını aldı.

DUA ETTİ
Başkan Üzülmez tarafından kapıda karşılanan Kadriye Demir’in mutluluğu gözlerinden okunurken, Üzülmez’e teşekkür eden Kadriye Demir “Bizlere çok iyi bakıyorlar. Yapılan hizmetlerden çok memnunum. Rabbim hepinizden razı olsun. Ben ne zaman istesem dolaştırıyorlar. Yakından ilgileniyorlar” diyerek dua etti. Başkan Üzülmez ile makamında fotoğraf çektiren Kadriye Demir’ bir arzusunu daha gerçekleştirmenin verdiği huzur ve mutluluk ile ekipler tarafından evine bırakıldı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kadriye, Anne’den, sürpriz, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı