Haber Detayı
03 Kasım 2017 - Cuma 10:57
 
Karaosmanoğlu, dünya siyasetini yorumladı
AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatını makamında ağırlayan Karaosmanoğlu, 15 yıldır diz çöktürülemeyen AK Parti teşkilatlarının bundan sonra da üstüne düşen görevi layıkıyla yerine getireceğini vurguladı.
- Haberi
Karaosmanoğlu, dünya siyasetini yorumladı

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönetimini makamında ağırladı. Girilen her seçimden tüm şer odakları ve art niyetlilere rağmen AK Parti’nin başarılı sonuçlarla çıktığını ifade eden Karaosmanoğlu, bundan sonra izlenecek yol haritası üzerinde Dilovası teşkilatıyla değerlendirmeler yaptı. 15 yıldır diz çöktürülemeyen AK Parti teşkilatının bundan sonra da üstüne düşen görevi birlik ve beraberlik içinde yapacağını ifade etti. 

“TÜRKİYE’NİN ÖNÜNÜ KESMEK İSTİYORLAR”
Parti içi danışma mekanizmalarını işletmeyen partilerin erimeye ya da yok olmaya mahkûm olduğunu da sözlerine ekleyen Karaosmanoğlu, “Her daim danışmak, tartışmak, yol bulmak ya da yeni bir yol çizmek gerekmektedir. Bizlerde bugün bunun için bir araya geliyoruz. Bu günlerde etrafımızda öyle bir kazan kaynıyor ki, içinde kan, gözyaşı, kurşun, kin, nefret ve zehir saçan diller kaynıyor. O diller ki sadece bölgemizin değil, dünyanın da dirliğini bütünlüğünü bozmak için konuşuyor. Kin kusuyor, halkı kışkırtıyor. Dış güçler, büyüyen Türkiye’nin önünü kesmek, ülkemizi gölgede bırakmak istiyorlar. Çünkü Türkiye büyürse, Ortadoğu’daki plânları suya düşer” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı