Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 14:24
 
Kocaelispor tempolu başladı
Antalya kampının ardından şehre dönen Kocaelispor, 17 Ağustos Stadı’nda gerçekleştirdiği antrenman ile hazırlıklarına kaldığı yerden devam etti
SPOR Haberi
Kocaelispor tempolu başladı

HAMZA DÜZ KOŞU YAPTI 
İki günlük izinin ardından toplanan Kocaelispor, 17 Ağustos Stadı’nda yaklaşık 1 saat süren antrenman ile günü tamamladı. Geçirdiği ameliyat sebebiyle dinlendirilen Burak Süleyman’ın dışında tam kadro çalışan Yeşil Siyahlılarda kaptan Hamza Mutlu ise takımdan ayrı düz koşu yaptı. Antrenman teknik direktör Galip Gündoğdu’nun oyuncuları ile yaptığı 10 dakikalık toplantı ile başladı. Yarı sahaya yayılan Yeşil Siyahlılar, ısınma hareketlerini düz koşu yerine topla gerçekleştirdi. 


GALİP HOCA SIK SIK UYARDI 
10 dakika süren ısınma bölümünün ardından kaleciler antrenör Şenol Odabaş nezaretinde diğer yarı sahaya geçti ve antrenmanın tamamında takımdan ayrı bir çalışma gerçekleştirdi. Futbolcular ise kendilerine ayrılan alanda minyatür kale maç yaptı. Oynanan mini maçta sık sık durduran ve oyuncularını seri ve kısa pas yapmaları konusunda uyaran Gündoğdu, 40 dakikalık çalışma sonrası antrenmanı sonlandırdı. Cumartesi günü Sancaktepe Belediyespor ile hazırlık maçı oynayacak olan temsilcimiz, bugün saat 15.00’de 17 Ağustos Stadı’nda yapacağı antrenman ile günü tamamlayacak.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı