Haber
14 Mayıs 2018 - Pazartesi 11:31
 
Nevzat Doğan: İbrahim abi ile bir sıkıntımız yok!
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile ilgili bir bazen farklı düşünseler de aralarında bir sorun olmadığını söyledi.
KOCAELİ Haberi
Nevzat Doğan: İbrahim abi ile bir sıkıntımız yok!

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, son 4 yılda yapmış oldukları projeleri anlattı. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile ilgili zaman zaman farklı bakış açıları olduğunu söyleyen Doğan, “Zamanında Sefa Bey ile Hikmet Erenkaya arasında kanlı bıçaklı olduğuna dair haberler yapılıyor, sürekli kavga ettikleri söylenirdi. Fakat bunun biz böyle olmadığını gördük. Bizimde Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim abi ile sıkıntılı olduğumuzu söylediler. Bizler abi kardeş olarak belli konularda farklı bakış açılarımız oldu. Ancak bütün ortak projelerimiz hayata geçirildi” ifadelerini kullandı.

 

TELEFERİK PROJEMİZ GERİDE KALDI

2014 yerel seçim vaatlerinden birisi olan teleferik ile ilgili de açıklamalarda bulunan Doğan, “Seçim zamanında teleferik ile ilgili bir vaadimiz olmuştu. Yapılmayan projelerden birisi de budur. İlk olarak Anıtpark yerleşkesi ile Topçular arasında daha sonra ise Üniversiteye gidecekti. Ama metro projesi nedeni ile arkada kaldı” dedi.

 

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Etiketler: Nevzat, Doğan:, İbrahim, abi, ile, bir, sıkıntımız, yok!,
Yorumlar
Haber Yazılımı