Haber Detayı
13 Ocak 2018 - Cumartesi 13:22
 
Op. Dr. Şenol Ergüney’den anlamlı ziyaret
Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney Beyaz Baston Körler Haftası kapsamında görme engelli çalışanları iş yerlerinde ziyaret etti.
SAĞLIK Haberi
Op. Dr. Şenol Ergüney’den anlamlı ziyaret

Kocaeli Devlet Hastanesinde gerçekleştirilen ziyarette, hastane yönetimi de yer aldı. Görme engelli personelleri çalışma alanlarında ziyaret eden Ergüney, “Bu hafta görme engelliler haftası olması nedeniyle, hastanelerimizdeki görme engelli kardeşlerimizle sohbet ediyoruz. Aslında her zaman birlikteyiz ama tabi ki bazen insanlar özel günlerde kendilerine değer verildiğini hmek istiyor. Bu durum motivasyonun artmasını sağlıyor. 


ÜSTÜN YETENEKLİLER
Arkadaşlarımızın çalışmalarını takdir ediyoruz. Gece gündüz demeden çok güzel çalışmalarda bulunuyorlar. Kendileri sağlık ordusunun vazgeçilmez bir parçası. Aslında bu arkadaşlarımızın üstün yetenekleri de var. Görme engelli olmalarına rağmen birçok insana göre pek çok şeyi daha iyi başardıklarını biliyoruz. Biz her zaman personellerimizin yanında olup birlikte daha güzel çalışmalara imza atacağız. Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren çalışanlar Ergüney’e gerçekleştirdiği nazik ziyaretten ötürü teşekkürlerini ilettiler.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı