Haber Detayı
07 Kasım 2017 - Salı 09:35
 
Şeker: Hizmetkarız
TBMM’nin haftalık yasama tatiline girmesini fırsat bilerek Kocaeli’de sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Milletvekili İlyas Şeker, KIHMED’te yaptığı konuşmada, “‘İnsanı yaşat ki; devlet yaşasın.’ şiarıyla vatandaşlarımızın hizmetkârı olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi
- Haberi
Şeker: Hizmetkarız

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, TBMM’nin haftalık yasama tatiline girmesi ile birlikte ilimize gelerek geçtiğimiz haftalarda kongresini gerçekleştirilmiş olan sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti, yeni yönetim kurulu üyelerini tebrik etti. Şeker’in ilk durağı Genç Kocaeliler Derneği olurken burada Başkan Umut Ongül ve yönetimi ile bir araya geldi. Milletvekili İlyas Şeker’e yapmış olduğu ziyaretlerde AK Parti İzmit ilçe yöneticileri eşlik etti. Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette dernek üyeleri ile istişare etmeyi de ihmal etmeyen Şeker, burada yaptığı konuşmada, “Sıcak karşılama için Başkan Umut Ongül ve yönetimine çok teşekkür ediyor ve bundan sonra yapacakları faaliyetlerde her zaman hayırlı işlere imza atmalarını temenni ediyorum. Derneğimize sadece Kocaeli’de doğan vatandaşlarımız değil, buranın ekmeğini yiyen ve burada hayatlarını idame ettiren herkesin değer katması gerektiğini düşünüyorum. Bu bağlamda Genç Kocaeliler Derneği’nde görev alan herkese büyük görevler düşmekte. Kentimizde hayatlarını sürdüren vatandaşlarımızın ve günü birlik kentimiz ile bir şekilde irtibatı olan herkesin Kocaeli’yi gerçek anlamda yaşaması için Allah’ın izni ile elimizden gelen gayreti göstereceğiz ve derneğimize de bu noktada her türlü desteği sağlayacağız.” dedi.


KİHMED’İ ZİYARET ETTİ
Milletvekili Şeker ve beraberindekilerin ikinci durağı Kocaeli İmam Hatip Liseleri Mezunları Derneği (KIHMED) oldu. Yoğun katılım ile gerçekleştirilen sohbette Şeker, derneğin 14. Genel Kuruluna katılamadığını belirterek, Dernek Başkanı Sabahattin Yamak ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletti. Şeker, gündeme dair değerlendirmelerde yaptığı konuşmasında, “Her ne kadar imam hatip mezunu olmasam da sizlerin, zamanında yaşamış olduğunuz tüm sıkıntıları biliyor ve şu an yapmış olduğunuz faaliyetleri yakından takip ediyorum. Başta ülkemize olmak üzere tüm insanlığa faydalı olacak gençleri yetiştirmek hepimizin görevi. Bu noktada herkesin üstünde bir vebal var ve bizler de sorumluluklarımızın farkındayız. AK Parti olarak kurulduğumuz günden bu yana ‘İnsanı yaşat ki; devlet yaşasın.’ şiarıyla vatandaşlarımızın hizmetkârı olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bu sebep ile ihtiyaç duyduğunuz her an bizler yardıma hazır durumda bekliyor olacağız.” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı