Haber Detayı
30 Ekim 2017 - Pazartesi 10:16
 
SP’den AK Parti’ye yanıt: 'Milletin parasını israf ediyorlar'
SP İl Başkanı Nurettin Çelik, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın “Zırvalamakta zirve” sözlerine yanıt verdi. Çelik, “Görünen köy kılavuz istemez. Milletin parasıyla yapılan faaliyetler israftır. Bu bizim gönlümüze yatmadı. Onların gönlüne yatıyorsa daha da yukarıda yapsınlar” dedi
- Haberi
SP’den AK Parti’ye yanıt: 'Milletin parasını israf ediyorlar'

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan bugün gerçekleştirdiği basın açıklamasında, SP İl Başkanı Nurettin Çelik’in Kartepe Zirvesi’ne “Zırva” ifadesini kullanmasını eleştirdi. Ceyhan, “Program başlamadan eleştiri yapıyor. Bu zırvalamada zirveye oturmaktır. Bu muhalefet tarzının 80’lerde bittiğini Nurettin beyin artık anlaması lazım” şeklinde konuştu. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan SP İl Başkanı Nurettin Çelik, Ceyhan’a sert bir şekilde cevap verdi.


DAHA DA YUKARIDA YAPSINLAR
Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik, “Görünen köy kılavuz istemez. Zirvede yapılan faaliyetle ilgili görüşlerimi dile getirdim. Herkes işini yapsın. Ben açıklamamda israfı ön plana çıkardım. Milletin parasıyla yapılan faaliyetler israftır. Bu bizim gönlümüze ve yüreğimize yatmadı. Onların gönlüne yatıyorsa daha da yukarıda yapsınlar. Yetki onlarda, imkan onlarda. Paralar israf edildi. Söylediğim söz birini kırdıysa, şapkalarını önüne koyup düşünsünler” dedi.

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Yorumlar
Haber Yazılımı