Haber Detayı
03 Ekim 2017 - Salı 07:37
 
Üçüncü üniversite gündemden düşmüyor
Siyasi partilerin il başkanları, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Karaosmanoğlu, kentimize üçüncü bir üniversitenin kurulması için çaba göstereceklerini söyledi
- Haberi
Üçüncü üniversite gündemden düşmüyor

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, her ay geleneksel olarak bir araya gelen siyasi partilerin il başkanlarını makamında bir kez daha ağırladı. AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, BBP İl Başkanı Serhat Duyar, DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, SP İl Başkanı Nurettin Çelik ve DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül toplantıya katılırken, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise rahatsızlığı nedeniyle görüşmeye katılamadı.  


BAYRAM COŞKUYLA KUTLANACAK
Büyükşehir Belediyesinin ve genel hükümetin hizmetlerine dönük fikir alışverişi yapılan toplantıda, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın nasıl kutlanacağı konusunda da öneriler dile getirildi. Cumhuriyet Bayramı’nın milletimiz için çok önemli olduğunu belirtirken, “Bu sene Cumhuriyet Bayramımızı coşkulu bir şekilde kutlayacağız. Büyükşehir Belediyesi olarak bu bayram özel etkinlikler ve halkımızın kutlamalarına katılması için del imkanlar sağlayacağız” dedi. 


“ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”
27 Ekim’de Diyarbakır Valiliğine atanan eski Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nu siyasi partilerin il başkanlarıyla ziyaret edeceklerini de belirten Karaosmanoğlu, “Kentimize emekleri geçen valimizi hem ziyaret edeceğiz hem de Büyükşehir Belediyesi olarak o bölgede gerçekleştirdiğimiz ve yapımına devam ettiğimiz projeleri de yerinde inceleyeceğiz” açıklamasını yaptı. Kocaeli’de üçüncü üniversitenin kurulmasını destekleyeceklerini ifade eden Karaosmanoğlu, bu konu üzerine düşen her türlü görevi yerine getireceklerini söyledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Üçüncü, üniversite, gündemden, düşmüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı