Haber Detayı
09 Ekim 2017 - Pazartesi 09:24
 
Vali’den Ilıca’ya tam not
Yazlık Ilıca Tesisleri’ni gezen Vali Hüseyin Aksoy, “Gölcük’teki bu tarihi tesisimizi ilçeye kazandıran belediye başkanımızı kutluyorum, çok başarılı bir proje olmuş” dedi
- Haberi
Vali’den Ilıca’ya tam not

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Gölcük Belediyesi’nin prestijli projelerinden biri olan Yazlık Ilıca Tesislerini ziyaret etti. Ziyarette Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in karşıladığı Aksoy, tesisleri gezdi. Tesislere hayran kalan ve çok beğendiğini ifade eden Vali Aksoy, bu tarz tesislerin Kocaeli’nin tanıtımı için çok önemli olduğunu ifade etti. Vali Aksoy, “İlimiz sanayi kenti olarak tanınıyor ama gezdikçe görüyorum ki, birçok turistik tesisi de içinde barındırıyor, Gölcük’teki bu tarihi tesisimizi ilçeye kazandıran belediye başkanımızı kutluyorum, çok başarılı bir proje olmuş. Gelecekte bu tesislerin sayısını çoğaltmalıyız” ifadelerini kullandı.

 
“ÜZERİNE TİTREDİĞİMİZ BİR PROJE”
Vali Aksoy’u Gölcük’te ağırlamaktan mutluluk duyduklarını dile getiren Başkan Ellibeş, “Yazlık Ilıca Tesisleri, bizim üzerine titrediğimiz bir projemizdir. Gölcük’e böyle tarihi bir tesisi kazandırmanın yanı sıra, tüm Türkiye’den ve Kocaeli’den insanları burada ağırlamak bizleri sevindiriyor. Bu bölgede ılıca turizminin gelişmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali’den, Ilıca’ya, tam, not,
Yorumlar
Haber Yazılımı