Haber Detayı
16 Kasım 2017 - Perşembe 08:54
 
Vatandaş istiyor Başkan Ayaz dinliyor
Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz Aydınkent Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Ayaz’ın projelerden bahsettiği toplantıda vatandaş da isteklerini tek tek Ayaz’a anlattı
- Haberi
Vatandaş istiyor Başkan Ayaz dinliyor

Başiskele Belediyesi’nin kapılarının sonuna kadar vatandaşa açık olduğu hizmet binası haricinde saha incelemelerinde hem çalışanları hem de halkı ile buluşan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz her hafta bir mahallede Cuma namazı sonrası bölge halkıyla buluşuyor. Birim müdürleri ve başkan yardımcılarının hazır bulunduğu toplantıda vatandaşlar tarafından aktarılan istek ve öneriler anında istişare edilerek sonuca bağlanıyor. Sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir anlayışla projeleri gerçekleştiren Başkan Ayaz’ın öncülüğünde, vatandaşların takdiri ve sorumluluk bilinciyle ilçe güzel yarınlara hazırlanıyor. 


EKSİKLERİ DİNLİYOR
Esnaf ziyaretlerinde, saha incelemelerinde, hasta ve yaşlı ziyaretlerinde, acı ve sevinçli günlerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Ayaz cuma toplantılarında vatandaşların gözünden mahallelerde yaşanan eksiklikleri dinliyor. Yeni bir istişare toplantısını Aydınkent Mahallesi’nde gerçekleştiren Başkan Ayaz Başiskele Belediyesi’nin 2009 yılında kurulduğunu hatırlatarak, “2009 ile 2013 yılları arasında daha çok planlamalar, imar uygulamaları yaptık. İmar uygulamalarının yapılıp çevresinin planlanıp konutlaşmaya açıldı.


ÇOCUKLARIMIZ İÇİN…
Bunun ardından ilçemizde 2013 yılında 15, 2014 yılında 15, 2016 yılında 15 ruhsat verdik. 2017 yılında ise 52 tane ruhsat vermişiz. Aydınkent Mahallemiz bizim 2009 yılından bu yana çalışmalarımızda ne kadar doğru bir noktadan başladığımızın en belirgin örneğidir. Çocuklarımız için, gençlerimiz için, kadınlarımız için ilk günkü aşkla çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Başkan Ayaz, mahalleye yapılan hizmetlerden bahsederken, daha sonra vatandaşlar söz alarak mahallelerinde yapılmasını istedikleri çalışmaları birinci ağızdan Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a ilettiler. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı