Haber Detayı
10 Ocak 2018 - Çarşamba 14:53
 
Voleybolda şölen sürüyor
Okullar Arası B Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliğinde önceki gün oynanan ilk tur karşılaşmalarının ardından rakiplerini saf dışı bırakan 8 ekip, adlarını çeyrek finale yazdırdı
SPOR Haberi
Voleybolda şölen sürüyor

6 GRUPTA 21 LİSE KATILDI
Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü öncülüğünde düzenlenen ve 6 grupta 21 lisesinin mücadele ettiği Okullar Arası B Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliğinde çeyrek finalistler netleşti. Hasan Gemici Spor Salonu’nda oynanan maçlarda Özel Marmara Anadolu Lisesi, Derince Necip Fazıl Anadolu Lisesi ve Özel İlk Karar Anadolu Lisesi, rakiplerini eleyerek çeyrek finale yükselen ekipler oldu. Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi ile Gebze Anadolu Lisesi müsabakasında Gebze Anadolu Lisesi maça gelmediği için Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi maçı 3-0 hükmen kazanarak çeyrek finale bileti aldı.   
 
YARI FİNALİSTLER NETLEŞECEK 
Muammer Dereli Fen Lisesi bay çektiği için çeyrek finale yükselen ilk takım olurken diğer çeyrek finalistler Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda oynanan 3 karşılaşmayla netlik kazandı. Bu salonda oynanan karşılaşmalarda rakiplerine üstünlük sağlayan Çayırova Ertuğrul Kurdoğlu, Cahit Elginkan Anadolu Lisesi ve Gebze Özel Enka MTAL ekipleri çeyrek finale yükselen son takımlar oldu. Turnuvada ilk turun ardından çeyrek final maçları bugün Hasan Gemici Spor Salonu’nda oynanacak dört maçla devam ederken yarı finale yükselen dört takım belli olacak.  
 
 
 
DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ: 3
MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ: 0
SALON: Hasan Gemici
HAKEMLER: Özgür İbrahim Özçınar ***, Furkan Atalı ***
 
DERİNCE NECİP FAZIL ANADOLU LİSESİ: Yaren Sarıoğlu  ***, Ceren Bayram ***, Doğa Deniz Bülbül *** Yaren Gül ***, İlayda Çıbık ***, Ruken Giriş *** ( Özlem Sıla Ayaz ***, Ceren Zeynep Sarı ***, Gamze Kazan **, Meryem Türk **)
MERKEZ BANKASI DERİNCE ANADOLU LİSESİ: Aysu Düzenli **, Birsu Düzenli **, Sinem Pamuk ***, Nebile Sena Dağlıoğlu **, Nilsu Tepe **, Edanur Esgin ** (Elif Bayam **, Berfin Çetin **, Zeynep Savaş **, Yasemin Berfin Çetin **)
SETLER: 25-7, 25-13, 25-6
 
ÖZEL MARMARA ANADOLU LİSESİ: 3
ÖZEL KOCAELİ KOTO MTAL: 0
SALON: Hasan Gemici
HAKEMLER: Gamze İlbey ***, Şahin Kara ***
 
ÖZEL MARMARA ANADOLU LİSESİ: Nazlı Ilgın Çelik ***, Selin Akyıldız ***, Melek Çağla Binici ***, Burcu Arslan ***,Duru Gerdan **, Melis Kurt **** (Ece Taşyürek **, Elif Ece Kılıçtan ***, Şevvay Çelikel **)
ÖZEL KOCAELİ KOTO MTAL: Nidanur Topçu **, Beril Buse Yavuz ***, Sevim Begüm Kömür **, Sedanur Köse ***, Sudenaz Akbulut **, Yaren Işık *** (Damla Süzer **, Ebrar Yıldırım **, Ebrar Yanar **, Sude Canbuz **, Sude Gider **)
SETLER: 25-5, 25-22, 25-14
 
KOCAELİ FEN LİSESİ: 2
ÖZEL İLK KARAR ANADOLU LİSESİ:3
SALON: Hasan Gemici
HAKEMLER: Süha Küçüközler ***, Hilmi Tosun ***
 
KOCAELİ FEN LİSESİ: Sena Nur Çetin **, Begüm Demirel ***, Elif Gülece **, Begüm Kahraman ***, Elif Ezgi Karagöz ***, Yasemin Sıla Hazma *** ( Hilal Koral **, Betül Meriç **)
ÖZEL İLK KARAR ANADOLU LİSESİ: Buse Sıla Şahin  ****, Damla Demirli ***, Simge Şan **, Zeynep Yüşra Aydın **, Yaren Bekçi ***, Sıla Demirli *** ( Damla Baran **, Sudenaz Doğan **, Melek Karakadılar **, Cansel Katkay **, İlknur Ak **)
SETLER: 25-18, 26-24, 19-25, 21-25, 13-15
 
DERİNCE TİCARET MESLEK LİSESİ: 0
ÇAYIROVA ERTUĞRUL KURDOĞLU AL: 3
SALON: Şehit Polis Recep Topaloğlu
HAKEMLER: Hamza Altınok ***, Melek Karademir ***
 
DERİNCE TİCARET MESLEK LİSESİ: Sedanur Elmas **, Merve Gizem Girgin ***, Seda Genç ***, Nurdan Üresin ***, Eylül Macak **, Dilar Karabulut ** (Ceren Apaydın **, Nidasu Akın **, Asiye Nur Ergen **, Deniz Güngör **, Yaren Pınarcı **)
ÇAYIROVA ERTUĞRUL KURDOĞLU AL: Dişan Alkan ***, Dilan Koç ***, Gökçem Önsert ***, Elfide Yağmur Korkmaz ***, Çiğdem Kayhan ***, Doğa Özer *** (Şeyma Çobanoğlu ***, Duygu Kirazlı **, Sude Karagöz **, İrem Yıkıkdere ***, İlayda Ağaç **, Meryem Altan **)
SETLER: 17-25, 23-25, 19-25
 
CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ: 3
KARAMÜRSEL ALP ANADOLU LİSESİ: 0
SALON: Şehit Polis Recep Topaloğlu
HAKEMLER: Müjgan Sevgier ***, Fürkan Çetinkaya ***
 
CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ: Yağmur Zeynep Demir ***, Ecren Başaran ***, Buse Deniz İlgen ***, Ezgisu Dinçer ***, Zeynep Alyüz **, İlayda Sarı *** (Duygu Selvi **. Seda Kader ***, Zeliha Sena Soyaslan **, Sude İnan **, İlkim Temizer ***)
KARAMÜRSEL ALP ANADOLU LİSESİ: Zeynep Sude Acak ***, Öykü Boydan **, Sudenaz Yılman **, Melike Ulu ***, Yaren Günaydın **, Aysu Sağdıç *** (Nazlı Hila Tapu **, Melek Karaaslan **), Efsun Kökmen **)
SETLER: 25-7, 25-21, 26-24
 
ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ: 0
GEBZE ÖZEL ENKA MTAL: 3
SALON: Şehit Polis Recep Topaloğlu
HAKEMLER: Hamza Altınok ***, Furkan Çetinkaya ***
 
ŞEHİT ÖZCAN KAN FEN LİSESİ: Selin Teke **, Duygu Erçelik **, Ceren Bora ***, Ceren Uğurlu ***, Çağlasu Karanfil **, Zeynep Tekin *** (Songül İnce **, Dilay Öztürk **, İlyada Arslaner **, Hilal baykuş **, Gizem Güleryüz **)
GEBZE ÖZEL ENKA MTAL: Gülin Gökay ***, Ceyda Toker ***, İremnur Atılgan ***, Ezgisu Demir ***, İrem Yaren Selen ***, Kardelen Koca *** (Sıla Doğa Gültekin >***, Elif topal **, Aleyna Gürbüz **, İrem Küçük ***, Sıla Kaya **, Sılanur Gökçe **)
SETLER: 12-25, 17-25, 11-25
 
GÜNÜN PROGRAMI
HASAN GEMİCİ SPOR SALONU
10.00 Muammer Dereli Fen Lisesi-Çayırova Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi
11.30 Cahit Elginkan Anadolu Lisesi- Gebze Özel Enka MTAL
13.00 Derince Necip Fazıl AL-Özel Kocaeli Koto MTAL
14.30 Özel İl Karar Anadolu Lisesi-Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi
Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı