Haber Detayı
09 Kasım 2017 - Perşembe 10:46
 
Yarımcaspor’dan Birlikspor’a destek
Kısa bir süre önce göreve gelen Yarımca Spor Kulübü’nün yeni yönetimi Kocaeli Birlikspor takımını antrenmanda ziyaret ederek başarılar diledi ve “Size güveniyoruz” diyerek tatlı ikramında bulundu
SPOR Haberi
Yarımcaspor’dan Birlikspor’a destek

BAŞARI DİLEDİ 
Körfez ilçenin amatör takımlarından Yarımca Spor Kulübü’nün bir süre önce göreve gelen yeni yönetim kurulu üyeleri Kocaeli Birlikspor takımını antrenmanda ziyaret ederek başarılar diledi. Oyunculara ve teknik ekibe antrenmandan sonra tatlı ikram eden kulüp başkanı Selçuk Güner, muhasip Mahir Akar, yönetici Hasan Durmuş ve denetim kurulu üyesi Şenay Korkmaz Kırmızı Beyazlılara inandıklarını kaydetti. 


SİZE GÜVENİYORUZ
Bir süre Birlikspor Kulüp Başkanı Erhan Yılmaz ve başkan vekili Ozan Keser ile sohbet eden ve antrenmanı izleyen kulüp yöneticileri takımı çok beğendiklerini ifade etti. Yönetim adına oyunculara kısa bir konuşma yapan Hasan Durmuş, “Sizleri 6-7 yıldır takip ediyorum. Ömrümüz var oldukça sizlerle birlikte olacağız. Size güveniyoruz. Başarılı olacağınızdan şüphemiz yok. İnşallah en kısa zamanda sizinle tekrar bir araya geleceğiz” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı