Haber Detayı
09 Ocak 2018 - Salı 10:00
 
Yılmaz’dan TÜMSİAD’a ziyaret
AK Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz tarafından TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Abdulkadir Yılmaz’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi
KOCAELİ Haberi
Yılmaz’dan TÜMSİAD’a ziyaret

Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen kongre sonrası Erdoğan Yılmaz’dan görevi devralan TÜMSİAD Başkanı Abdulkadir Yılmaz’a AK Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz tarafından hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarette TÜMSİAD yönetim kurulu üyeleri de katılım gösterdi. AK Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’ın ziyaretinde konuşan TÜMSİAD Başkanı Abdulkadir Yılmaz, “Vekilimize nezaket ziyaretinden ötürü teşekkür ediyoruz. Kongremizin ardından sayın vekilimizi davet ettik. O da sağ olsun bizi kırmadı davetimize icabet etti.  Toplantımızda Kocaeli’deki esnafın sorunları ve ülke gündemini değerlendirdik” dedi. 


“TÜMSİAD ÖNEMLİ BİR SİVİL TOPLUM KURULUŞU”
TÜMSİAD Başkanı Abdulkadir Yılmaz’ın ardından söz alan AK Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, “TÜMSİAD’ın yeni yönetimi hayırlı olsun. TÜMSİAD Kocaeli’de örgütlenmesini tamamlamış, ,işadamlarının güç birliği yaptığı önemli bir sivil toplum kuruluşu. TÜMSİAD’ın faaliyetlerini yakinen, beğeniyle takip ediyoruz. Birlikte rahmet vardır. İş dünyamız bu berekete her zaman ihtiyaç duymaktadır. STK’ların değerini bilen bir partiyiz. Biz onların fikirlerinden faydalanmayı daima önemsiyoruz. Bizim göremediğimiz sahadaki sıkıntıları dile getirmelerine ihtiyacımız var. 16 yıldır Türkiye’nin büyümesine öncülük eden bir partiyiz. Büyümenin ana gövdesi ekonomidir. Bunu da sağlayan işadamlarımızdır” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Yorumlar
Haber Yazılımı